Písničkové téma vzbudilo velký ohlas! Ještě včera přišlo několik e.mailů se skladbami, tohle je první z nich od čtenářky Megan2...


MILUJU! Duffy - Rain On your parade

Tahle písnička mě dokáže úžasně doplnit energii, človek se při ní i skvěle uvolní - vypustí myšlenky uplně někam jinam...

Nesnaším... Metallica - Nothing else matters

Bohužel, sice ji spousta lidí miluje, je moc hezká, ale já s ní mám spojený nepříjemný zážitek z minulosti a od té doby, když ji hrajou, tak rádio vypínam.

Megan2

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písních...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Reklama