Je to tak. Může to znít divně, ale moje droga je drbání na zádech. Je to prostě neskonalé blaho. Je úplně jedno, kdo mě drbe, jestli ženská nebo chlap, hlavně když má správně dlouhé nehty a umí to.

Masáže zad taky nejsou k zahození, příjemné je i drbání ve vlasech, ale drbání zad je prostě to nej. Vrním u toho blahem. Když jsem měla partnera, který mě neuměl na zádech pořádně podrbat, byla jsem nešťastná. Nakonec to byl dokonce důvod k rozchodu - ne jediný, ale i tohle hrálo svou roli.

Teď mám chlapa s úžasnou drbací technikou a jsem šťastná - on se nestydí mě podrbat i na veřejnosti a já předu a vrním jako správná kočka.

Dokonce jsem se od psů naučila ten trik, jak se pořádně podrbat sama - to si lehnete na vhodnou podložku - koberec nebo písek na pláži, nebo na trávu a kroutíte se a vrtíte a drbete si u toho záda... Jenom musíte vysvětlit lidem kolem sebe, že nemáte záchvat padoucnice a nemají vás zachraňovat. :-)

Tak vám přeju, ať vás někdo podrbe tam, kde to máte nejradši (takové podrbání ega taky není k zahození) a přeju pěkný den. :-)

Lenka


Děkujeme za zajímavý příspěvek :).

Taky bych se nechala podrbat na zádech :). I když já tedy radši ty masáže :). A najít někoho, kdo to umí, to je fuška - „masér" party jsem totiž já :))).

Jakou drogu" si užíváte Vy? Podělte se s námi o svou závislost na redakce@zena-in.cz!

 

Reklama