Měsíc procházející znamením Vah působí především na naše boky, ledviny i močový měchýř. Vše, co uděláte ve dvou až třech dnech Vah pro své boky, ledviny i močový měchýř, působí dvojnásob intenzivněji, vyjma operací v této oblasti.

 

Počasí ve dnech Vah bývá málo vlhké a dny působí prosvětleným dojmem, i když je sluníčko zrovna schované za mraky.

 

Tělo

 

V těchto dnech více než kdy jindy dbejte na dostatečný přísun tekutin. Velmi náchylné k nachlazení jsou močové cesty, pro jejich pročištění je právě potřeba dostatek vody. Pijte, úplně nejideálněji, čistou vodu, harmonizuje a posiluje obranný systém. Vynechejte sladké limonády a ani každodenní pití minerálek není to pravé ořechové. Hýbejte se, jděte na procházku, do posilovny či na aerobic. Ve dnech Vah se vám také podaří snáze zbavit některých špatných návyků, třeba kouření. Pokud jsou Váhy v úplňku, snáze se vám podaří odstavit kojence. Dopřejte si masáž, relaxační koupel, a pokud toužíte po rychlém růstu vlasů a jejich bohaté záplavě, potom zajděte také ke kadeřníkovi.

 

Doma

 

Pokud se chystáte stěhovat, přestavovat, zabydlovat, pak dny Vah jsou skvělým pomocníkem. Bude se vám dařit natírání, malování, úklid ve skříních i veškeré čisticí práce. Důkladně také svůj domov vyvětrejte. Konvičku na květiny nechejte stát v koutě. Nezalévejte květiny, šíří se škůdci.

 

Zahrada

 

Práci na zahradě dny Vah příliš nepřejí. Snad jen sázení některých druhů rostlin a zeleniny, hnojení. Dobře se také pracuje se dřevem, a pokud plánujete stavbu nového domu, pak se základy je vhodné začít právě ve dnech Vah. Sklízet můžete vše, co se má sušit. Jinak na zahradě, pokud žijete tam, kde není zem právě teď zmrzlá a zapadaná sněhem, raději relaxujte a užívejte klidu.

 

Romantika zaručena

A ještě lépe, věnujte se partnerovi. Daří se totiž partnerským vztahům, ve vzduchu visí flirt a láska. Nálada je romantická a pokud máte neodolatelnou touhu udělat si krásný večer při svíčkách, pusťte se směle do toho, Luna vám přeje. Nebo vezměte svého manžela či přítele třeba do divadla.

 

V práci se daří umělcům a lidem, kteří pracují se dřevem. Daří se při prodeji a pronájmu a naopak snadno zapomenete na stereotypně se opakující věci.

 

V nejbližších dnech bude procházet Měsíc znamením Vah na Štědrý den, Hod Boží vánoční i na Štěpána.

 
Reklama