5f609003e40ccobrazek.png
Foto: Shutterstock

“Do firmy jsem nastoupila před necelým rokem a bylo to mé nejlepší rozhodnutí. Ihned jsem se začlenila do kolektivu a stala se součástí party. Práce mě bavila, a tak mi vlastně vůbec nic nechybělo. Tedy... dokud jsme nešli na první společné celofiremní pivo,”
vzpomíná na začátek milostného dobrodružství Barbora. 

“Původně jsem měla v plánu dát si dvě, maximálně tři piva a vyrazit spořádaně domů. Jenže pak se začaly objednávat panáky a z poklidného posezení se vyklubal pořádný večírek”

“Kolem třetí ráno jsme zavírali bar jen se šéfem. Ostatní odpadli a odjeli domů. Aniž bych o tom nějak přemýšlela, do taxíku jsme nasedli zcela přirozeně společně. A tak jsme také odstartovali naše milostné vzplanutí. Jako lusknutím prstu jsme se na sebe vrhli, líbali se a pak odjeli ke mně domů,” vzpomíná Barbora na osudný večer. 

Když se Barbora ráno probudila, byla už doma sama. Po noci vášně se svým šéfem, jemuž šla hned to ráno čelit na poradu. 
“Vzhledem k tomu, že jsem trochu zaspala, nestihla jsem nad důsledky toho, co se stalo, nějak zásadně přemýšlet. To mi došlo až ve chvíli, kdy jsme se potkali ve výtahu,” říká Bára a dodává: “Rozbušilo se mi srdce a najednou jsem byla úplně ztracená. Ta noc byla totiž naprosto perfektní.”

Barboře ještě ten den přišla zpráva od šéfa, zdali bude večer doma. Byla a on za ní přijel. “Tehdy mi ještě vůbec nedošlo, do jakého průšvihu se ženu. Vždyť je ženatý, říkala jsem si. A co víc, má dvě děti. Jenže když jsem s ním byla, všechno se najednou rozplynulo a já žila tím daným okamžikem.”

Vztah Barbory s šéfem trval téměř další následující rok. Scházeli se výhradně u ní, pravidelně spolu odjížděli na služební cesty a Bára se nechávala hýčkat nejen jeho dotyky, ale také gesty. “Problém nastal ve chvíli, kdy jsem Davidovi, svému šéfovi, řekla, že ho miluji. Neodpověděl mi na to, naopak se naštval a jeho reakce byla naprosto nečekaná. Odešel a přestal se mnou komunikovat.”

“Teprve po týdnu ticha ke mně opět přijel a řekl mi, že svou rodinu za žádnou cenu neopustí. Prý si myslel, že vím, jaká je moje role a jaký vztah spolu máme. To se mě velmi dotklo, protože já jsem v tom byla samozřejmě až po uši.”

Od toho osudného rozhovoru se pro Barboru mnoho změnilo. Došlo jí, v jakém je postavení a do čeho spadla. Přestala se zcela soustředit na své povinnosti, na práci i výkon. Vztah se šéfem jí úplně vyřadil z běžného provozu.

“Musela jsem si vzít dovolenou, kterou jsem ale strávila celou doma v posteli a v těžkém splínu, z něhož mě nemohly dostat ani moje nejlepší kamarádky. David mi zlomil srdce. Ale co bylo nejhorší, mohla jsem si za to sama. Co to bylo za nápad, začít si se šéfem? A proč jsem v tom tak dlouho setrvávala? Pod rukama mi utekl více jak rok, kdy jsem mohla randit, najít si vztah, veřejně se k někomu tulit a být šťastná. Teď jsem jako tělo bez duše, ztracená, pracovně nevýkonná a na cestě najít si práci jinde. Jen proto, že nemohu každý den koukat na muže, kterému jsem úplně propadla."

Také si přečtěte:

Reklama