Dobrý den,

já řízení auta miluji. Jsem vášnivá řidička, takže samozřejmě jezdím i v zimě. Řekla bych, že v zimě mě to i více baví. Na silnicích se občas bojím, ale spíše těch bláznivých mužů, kteří jezdí jako závodníci, nalepí se na vás.

Situace na silnicích se jinak nebojím. Jezdím docela často jak po Praze, tak i mimo Prahu po dálnici. Na D1 jsem ještě nikdy nejela, a řekla bych, že z té mám opravdu strach! Jela jsem tam jednou autobusem a to stačilo. Párkrát už jsem na náledí dostala smyk, ale protože jsem měla kurz smyků, zvládla jsem ho dobře a nic se naštěstí nestalo!

Už se moc těším na tuhle zimu. Nevadí mi ani stát v koloně. Ale opravdu mi nejvíc vadí, když řídím a vedle mě sedí přítel, který mi do řízení neustále mluví, a já jsem pak nervózní a udělám nějakou chybu! Myslím si, že tohle nemá ráda žádná žena řidička, že.

Tereza Kovaříková


Takže jedna nebojácná se opět vynořila na volantu a řítí se se svým vozem do vánice. Já vám přeju, abyste z ní zase na druhé straně vyjela zcela neporušena.:) Kdo ještě se nebojí zimy a ledu a sněhu a šílenců za volanty? Pište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama