5a30f1904195fshutterstock-447832048-kopie-3-.jpg

„Když jsem se rozešla po devíti letech se svým bývalým partnerem, myslela jsem si, že zahájím zcela novou a dobrodružnou etapu. Že začnu žít. Ostatně jsme se kvůli tomu, že se nám zdál náš vztah nudný, rozešli. A tehdy jsem to považovala za skvělé rozhodnutí. Dnes to vnímám jinak, a kdyby to jen trochu šlo, vrátila bych vše tak, jak to bylo. Protože teď je ze mě bláznivá single šestatřicítka,“ říká Zuzka.
„Svůj nový svobodný život jsem si ihned začala užívat na 100 %. Znovu jsem se začala více vídat s kamarády, chodit sportovat, věnovat se více sama sobě... Hrozně mě to ze začátku bavilo a chválila jsem se za to, jak jsem ani jednou nezapochybovala o tom, že jsme se s Petrem rozešli. Užívala jsem si svůj vlastní prostor a bylo mi fajn, že jsem svobodná,“ vzpomíná Zuzana.

Ale jak to tak bývá, nové známosti se objevují ve chvíli, kdy to člověk neplánuje a vlastně ani tak moc nechce. A přesně v takový moment se Zuzka seznámila s Robertem.
„Na Roberta jsem narazila v jednom baru, kde jsme slavily s kamarádkami narozeniny. I on tam byl s bandou kamarádů. A protože jsme si všichni celkem sedli, rozhodli jsme se, že do dalšího podniku vyrazíme společně.“

„Byl to skvělý večírek a já si tak trochu létala na obláčku, protože Robert byl naprosto skvělý! Povídali jsme si prakticky celou dobu, sedli jsme si v tolika věcech. Zjistila jsem, že chodíme do stejného fitka, dokonce, že bydlíme nedaleko od sebe. Vnímala jsem to jako naprosto jasné znamení,“ vzpomíná Zuzka a vypráví dál: „Jenže si ode mě nevzal číslo, na závěr večírku mi řekl jen „ahoj“ a bylo po všem. Ráno jsem se probudila s kocovinou, a navíc úplně poblázněná do Roberta. Nemohla jsem na něj přestat myslet. Začala jsem chodit pravidelně do posilovny, procházela se po celé čtvrti, jen aby na něj náhodně narazila. Byla jsem úplně zoufalá. Zkoušela jsem ho najít přes Facebook, Instagram i LinkedIn.“

Zuzana na Roberta nakonec narazila, jenže ten si jí stěží pamatoval a více jak zdvořilý pozdrav jí nevěnoval.
„Větší ránu jsem snad ani dostat nemohla. Vždyť on o mně vůbec nevěděl! Jako kdyby se ten večer vůbec nestal. Tohle rychlé setkání s člověkem, do kterého jsem se beznadějně zamilovala, a on o mně vůbec neví, mě doslova položilo na lopatky. Tři dny jsem potom nemohla vstát z postele. Teď už funguji, ale je mi děsně a chybí mi můj „nudný“ vztah s Petrem,“ končí své vyprávění Zuzka.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama