Noc reklamožroutů, světová reklamní show, letos opět přichází do Česka. Více než 320 reklamních spotů z 50 zemí bude letos promítáno v nejlepších českých hudebních klubech v Praze a v Brně.

PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ je reklamní show plná reklamy a hudby s dlouholetou tradicí. Poprvé byla uskutečněna v roce 1981 Francouzem Jean Marie Boursicot a ihned slavila úspěch. Po dobytí Francie se následně rozšířila do zbytku světa. Každý rok tato show probíhá ve více než 100 městech po celém světě a jednou z jejích tradičních zastávek je i Praha a Brno.

PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ přináší vedle nepřeberného množství reklam i zajímavé svědectví o naší době. Poselství je natolik jasné a každému srozumitelné, že překonává jazykové a kulturní rozdíly. „Reklamožroutský kult“ slaví v přátelské, příjemné a zábavné atmosféře každoročně více než 300 000 nadšenců na celém světě.

Kdy, kde a s kým?

V pátek 27. ledna 2012 se představí v brněnském klubu FLÉDA, ve čtvrtek 2. února 2012 v pražském klubu ROXY. Vždy od 2é.00 hodin. Speciálním hostem obou večerů bude Roman Holý, frontman skupiny Monkey Business.

Mediálním partnerem letošního českého ročníku PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ je mediální agentura PHD a její internetový portál informující o médiích a marketingu www.mediaguru.cz. Ke zhlédnutí budou ty nejlepší reklamy z celého světa, z nichž většina bude poprvé prezentována na velkém plátně. Mezinárodní, exotické, a dokonce i historické spoty (nejstarší z roku 1935) dokazují různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy.

noc

„Reklamožrouti“ se letos mohou těšit mimo jiné na Adidas a Volkswagen jako Star Wars, výběr toho nejlepšího z britské reklamy, vtipné spoty propagující kondomy, historické okénko do Sovětského svazu a dalších více než 320 reklamních spotů z celkem 50 zemí světa v bloku trvajícím 5 a půl hodiny. Vše bez jakékoliv cenzury.

PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ se tentokrát přesouvá do nejlepších českých hudebních klubů. V pátek 27. ledna 2012 se představí v brněnském klubu FLÉDA, ve čtvrtek 2. února 2012 v pražském klubu ROXY.

Po odpromítání kompletního reklamního programu vystoupí jako DJ speciální host frontman skupiny Monkey Bussines Roman Holý, potom následuje music party až do brzkých ranních hodin. V rámci show PHD NOC REKLAMOŽROUTŮ budou probíhat promo akce partnerů, na návštěvníky čeká množství zajímavých dárků a dalších překvapení.

Předprodej v sítích Ticketportal, TicketPro a SMS Ticket.

Reklama