Pokud rádi zkoušíte zajímavé recepty a těšíte se na pokrmy, které budou chutnat nejen vám, ale vašim blízkým, máme pro vás skvělé tipy.

5b3b923f54e87obrazek.png

Vyzkoušejte grilování sýrů, ideálním tipem jsou chutné camemberty, určené právě pro tepelnou úpravu. Představte si, jak krásně změknou, jejich krémová chuť dostane teplem ještě výraznější chuť a díky kořenícím směsím se stane z ugrilovaného camembertu kulinářská lahůdka.

Jaké camemberty vám chceme doporučit?  Vyberte si podle své chuti:

Président Na gril farmářské bylinky

Bylinkový camembert s tenkou vrstvou bílé ušlechtilé plísně na povrchu se vyznačuje jemnou krémovou chutí. Přiložené grilovací koření obsahuje voňavou zelenou směs složenou z česneku a bylinek – libečku, saturejky, celerové a petrželová nati a pažitky. V balení jsou 2 ks camembertu (2x 90 g) a sáček s grilovacím kořením.

Président Na gril provensálské bylinky

Bylinkový camembert s tenkou vrstvou bílé ušlechtilé plísně na povrchu se po urgrilování vyznačuje „letní“, jemnou krémovou chutí. Přiložené grilovací koření obsahuje voňavou, pestrobarevnou směs složenou ze sušených rajčat a bylinek – tymiánu, oregana a bazalky. V balení jsou 2 ks camembertu (2x 90 g) a sáček s grilovacím kořením.

Président Na gril pikantní koření

Tento camembert s tenkou vrstvou bílé ušlechtilé plísně na povrchu se po ugrilování vyznačuje jemnou krémovou chutí s nádechem pikantnosti, kterou mu dodává přídavek zeleného pepře. Lehce pálivou chuť lze ještě umocnit přiloženým sáčkem s grilovacím kořením, které sestává z červené pálivé papriky, česneku, koriandru a kajenského pepře. V balení jsou 2 ks camembertu se zeleným pepřem (2x 90 g) a sáček s grilovacím kořením.

Président Na gril medvědí česnek

Česnekový camembert s tenkou vrstvou bílé ušlechtilé plísně na povrchu se vyznačuje jemnou krémovou chutí. Přiložené grilovací koření obsahuje oblíbený medvědí česnek, který krásně doplňuje červená paprika, cibule, černý pepř, kurkuma a chilli. V balení jsou 2 ks česnekového camembertu (2x 90 g) a sáček s grilovacím kořením.
Budeme rádi, když naše inspirace bude pro vás dobrým tipem pro vaší grilovací párty. Léto právě začíná a my se v redakci těšíme, že tyto sýry vyzkoušíme!

Více na https://president.cz/

5b3b9278958b3obrazek.png

Reklama