Prázdninová brigáda, přivýdělek ke studiu nebo přilepšení pro maminky na mateřské dovolené. Pokud milujete pejsky a máte s nimi také zkušenosti, můžete si snadno přivydělávat jejich venčením nebo hlídáním. Chcete se stát psí chůvou? Stačí se jen registrovat na Doginni.cz, projít vstupním pohovorem a přidat se k více než 700 stávajícím hlídačům.

venceni

Doginni.cz zprostředkovává krátkodobé venčení, hlídání přes noc i po delší dobu, když třeba páníček odjede na dovolenou nebo na služební cestu. „Nejčastěji se o práci pro Doginni.cz uchází lidé s bohatými zkušenostmi se psy nebo například studenti a absolventi veterinárních oborů,“ vysvětluje zakladatelka Doginni.cz Romana Miková.

Hlídači si nejprve zdarma vytvoří vlastní profil na Doginni.cz. Tam vyplní co nejvíce informací o sobě a nabídku případných doplňkových služeb, jako je výcvik, aplikace léků apod. Po schválení profilu následuje podrobný pohovor, kde se tým přesvědčí o vašich zkušenostech s pejsky, zda jste připraveni zvládat případné krizové situace a jestli z vás bude opravdu spolehlivý hlídač. Pak už stačí jen čekat, až si vás vybere některý z páníčků a dohodne si s vámi termín hlídání nebo venčení.

Proč je práce pro Doginni.cz tím nejlepším přivýdělkem?

1. flexibilita

Chcete se o zkouškovém víc soustředit na studium a méně pracovat? Žádný problém. Objednávku přijmete jen tehdy, pokud vám to zrovna časově vyhovuje. Po zadání požadavku máte tři dny na rozmyšlenou, zda ho přijmete nebo se vám termín zrovna nehodí.

dog

2. cena

Ať se rozhodnete venčit nebo hlídat přes noc, cenu si nastavujete sami a peníze vám budou vyplaceny do pěti pracovních dnů od vrácení psa spokojenému páníčkovi. Z celkové ceny pak jde 25 % Doginni.cz na provozní a marketingové výdaje. „Celkový výdělek se odvíjí od úspěšnosti jednotlivých hlídačů. Ti nejoblíbenější si vydělávají i přes deset tisíc měsíčně,“ shrnuje Romana Miková.

3. pojištění

Zvířátka se někdy chovají nepředvídatelně a mohou se při hlídání zranit nebo něco rozbít. Všechny služby objednané přes Doginni.cz jsou pro tyto případy kryté pojištěním.

4. pohoda

Práce pro Doginni.cz vás bude bavit. Když je hezky, můžete s pejskem trávit celý den venku. Vaší prací je udržovat psa spokojeného a pravidelně o tom informovat jeho majitele třeba prostřednictvím fotografií. Pokud milujete zvířata, bude pro vás hlídání pejsků prací snů.

poho

5. možnost vzdělání

Do budoucna plánuje Doginni.cz pro své hlídače také kurzy a další vzdělávání v oblasti péče pro pejsky. Můžete si tak vylepšit svůj profil o nové dovednosti a díky tomu i zlepšit svoje šance na opravdu pěkný výdělek.

Reklama