Grilovací sezona začíná už s příchodem prvních jarních dní. Se zájmem a také s chutí sledujeme množící se les zahradních grilů, které se objevují na malých i velkých zahradách, terasách a někdy dokonce i na balkónech. Říkáme si, jaké bude to letošní grilování, čím překvapíme a potěšíme hosty. Pokud chcete letos opravdu zazářit a neshořet, vyzkoušejte zcela nový web www.nagril.cz.

Nové stránky www.nagril.cz představují unikátního průvodce světem grilování. Jsou rozděleny do tří základních tematických celků, v nichž návštěvníci především z řad mužů najdou recepty (Recepty a rady), vše o grilech (Grily) a inspiraci pro večery nad ohněm (Grilpárty).

nagril

V sekci Grily se zde dozvíte, jaký gril se nejlépe hodí pro vaše potřeby a jak se nejlépe vypořádat s jeho údržbou. Oddíl Pyromanův rádce vám pomůže roztopit gril odborně i po zálesácku a užitečné Rady a triky ocení jistě i ostřílení „grilmani“.

Pokud chcete vtisknout grilování netradiční ráz a nevíte si s tím rady, nechte se inspirovat. Sekce Grilpárty nabízí rady, jak připravit grilování na vysoké noze, na divoko, v prachu cesty nebo třeba v klidu rodinného krbu.

Specialitou stránek www.nagril.cz je také zábavná aplikace, díky níž můžete vytvořit pozvánku na vlastní grilovací party a následně ji poslat přátelům. Ti jistě ocení, vtipné průpovídky i veselé grafické zpracování pozvánky, která může vonět po americku, hořet španělským temperamentem nebo být hezky česká.

Co by to bylo za průvodce grilovacím světem, kdybyste v něm nenašli zajímavé tipy na přípravu specialit z ohně. V sekci Recepty se vám otevře svět grilovaných klobásek, špekáčků, hovězích i vepřových specialit, ale také recepty na grilovaného kapra, lososa či makrelu případně tipy, jak chutně ugrilovat chléb či tousty. Milovníci opeřenců v kuchyni jistě ocení nespočet krůtích i kuřecích specialit. Všechny recepty obsahují praktický Nákupní seznam, který si můžete vytisknout a potraviny podle něj nakoupit. Vaše vlastní recepty můžete s ostatními návštěvníky také jednoduše sdílet.

Grilujte zvesela a často. Díky stránkám www.nagril.cz to půjde snadno.

Reklama