Balíčky s čokoládovými pralinkami patří mezi nejoblíbenější a to nejen na Vánoce. Dárky s kvalitní čokoládou rádi dostáváme, ale také je rádi věnujeme svým blízkým, protože tyto dárky nikdy nezklamou. Jaké tipy na dárky vám chceme doporučit?

Pralinky Diana a Diana Premium

Balení čokoládových pralinek Diana Premium od značky Carla je jako stvořené pro každou milovnici čokolády! Každá pralinka má v sobě pražené lískové ořechy a lískooříškový krém, který se vám rozplyne na jazyku! To vše je zabalené v kvalitní, hořké čokoládě. Sbíhají se vám sliny? Pak je ochutnejte a dopřejte si ten požitek! Pokud dáváte přednost mléčné čokoládě, pak ochutnejte variantu pralinek s názvem Diana. Více zde. Cherry višně v čokoládě Určitě vás dostane harmonická chuť višní a jemného likéru. Pralinky v hořké čokoládě obsahují náplň s višní v alkoholu. V krásném balení potěší každou milovnici zajímavých chuťových kombinací čokolády.Více zde.

Určitě vás také lákají tabulkové čokolády! Jaké máme pro vás tipy od značky Carla?

Carla 70% hořká čokoláda s praženými mandlemi

Milujete hořkou čokoládu? Pak si užijte intenzivně hořký zážitek s mandlemi.
Tabulka 70% hořké čokolády s drcenými praženými mandlemi je tu pro vás. Jen ochutnat a užít si to.
Více najdete na Carlachocolate.com

Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí

Chcete zažít něco vzrušujícího? Pak ochutnejte tuto hořkou čokoládu s rozinkami a rumovou příchutí od společnosti Carla. Čeká vás zaručeně pirátský zážitek. Může být i tipem na dárek.
Tabulka hořké čokolády s rozinkami a rumovou příchutí potěší každého milovníka kvalitní čokolády.
Více najdete na Carlachocolate.com

Carla mléčná čokoláda s oříšky v karamelu

Pokud ochutnáte tuto skvělou čokoládu s oříšky v karamelu, na jazyku se vám rozlijí smyslné sametově mléčné tóny čokolády. Určitě ji budete chtít ochutnávat zas a znova. Tabulková mléčná čokoláda s drcenými lískovými oříšky obalenými v karamelu potěší i jako dárek!
Více najdete na Carlachocolate.com

Vánoční tabulková čokoláda

Nechte se unést sametově mléčnými tóny čokolády s nádechem Vánoc a ochutnejte tabulkovou mléčnou čokoládu se skořicí. Více zde.

Reklama