Jeden z posledních příspěvků nám poslala čtenářka Vodfon. A vyprávějí ho její tři psí miláčci, jen si to přečtěte.

Krásní pejsci a moc krásná zahrada, doslova ráj. Děkuju za příspěvek, milá Vodfon, a přeju hezký víkend.


Krásný den, pro naše pejsky je největší odměnou, kromě piškotů pobyt na naší zahrádce. Zahrádka i s chatičkou leží v krásné lesní přírodě. Leží v horách, takže ani o krásný výhled nejsme ochuzeni. Na procházkách s pejsky sbíráme bio pampelišky pro suchozemské želvičky a kopřivy pro mne. Bohužel i pejsci se dali do mé vitamínové stravy. Bylinky z přírody si tady všichni užíváme, i psí kluci. Těm nejvíce chutná hlavně to zakázané. Vitamíny po kterých doslova šlapeme, ve městě nejsou.

vod

Haf! Haf! Haf!

Jsme tři kavalíři king charles španělové a ve velkém psím kolektivu si užijeme spoustu legrace. Bydlíme ve městě a to nás vůbec nebaví. Máme velikánský čtyřpokojový byt, ale pro nás je to málo.

vod

Chyběl nám pořádný výběh. A tak jednou panička vysypala prasátko a jednu pořádně velikánskou zahradu i s chatičkou koupila. Je v lese, takže máme vycházky na čerstvém vzduchu. Nejvíce nás baví houpačky, vždy se snažíme urvat lepší místo a předstihnout paničku. Také koupel v jezírku je skvělá, ale to děláme jen tajně. Panička se pro to moc zlobí! Bojí se o lekníny. To by byl skvělý mlsek!!! My celá kavalíří parta milujeme piškotky. Oliverek v šteněčím věku ujížděl na Ibuprofenu 400 mg, ukradl celé balení paničce z kabelky. Měl těžkou otravu! Nepohrdnul ani fialkami i s květináčem, nůžky a kořeny muškátu. Vše si schovával ve svém domečku. Na toxikologickém centru nás už nás znají.

vod

vod

Robinek, Dersiček, Oliverek, Faliček, který je na fotce, je v psím nebíčku, měl rakovinu, minulý měsíc umřel.

vod

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Prosím, příspěvky už neposílejte.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama