Dřevo v interiéru je trendem současné doby. Již od nepaměti jej lidstvo využívalo napříč všemi činnostmi. Za tisíce let zpracování dřeva prošlo svým vývojem a různými trendy. Přesto zůstává dodnes jedním z velmi ceněných materiálů. Pro svoji krásu, relativně snadnou opracovatelnost a různorodost se stalo dřevo nezastupitelným materiálem v moderním interiéru. 

Než vyroste strom a vyzraje, uběhnou desítky let. V kusu nábytku nebo v dřevěné podlaze se tak skrývá mnoho let života. Dřevo nám tak přináší krásu přírody do interiéru. Když milujete dřevo a chcete si užívat jeho krásu, je potřeba o něj pečovat. Přípravky značky Alex milují dřevo stejně jako vy. Právě proto vznikla speciální řada produktů čistících a pečujících o dřevo. Ať vlastníte cenné kousky ze dřeva v moderním designu, nebo dřevěnou truhlu po babičce, či staré dřevěné parkety nebo novou masivní dřevěnou podlahu, Alex pomůže s péčí o jejich krásu.

Aby podlaha nezestárla

podlahaVrásky nemá ráda žádná žena. Tak, jak se snažíme omezit viditelné příznaky stárnutí na našem obličeji, hledáme řešení i pro naše podlahy. Dřevěné podlahy mají tendenci vysychat. Jak dřevo vysychá, objevují se škvíry a praskliny. Podlaha ztrácí postupem času lesk i barvu a opticky i fyzicky stárne. 

Lanolin je přírodní vosk, který má široké využití. Díky jeho zvláčňujícímu a zjemňujícímu efektu si získal nezastupitelné místo v kosmetice. Navíc se používá jako vyživující látka s impregnačními vlastnostmi pro celou řadu materiálů.

Proto specialisté v laboratořích vyvinuli, speciální recepturu nového ochranného čističe na podlahy Alex Protection Extra s obsahem lanolinu, který obnovuje přirozenou krásu dřeva a prodlužuje jeho životnost. Lanolin působí v přeneseném slova smyslu také jako ochranný štít, chrání podlahu před vlhkostí a skvrnami.

Alex Protection Extra dřevěnou podlahu vyčistí i ošetří v jednom kroku. Speciální látky zabraňují vysychání podlahy, vzniku spár a prasklin. Alex Protection Extra nalije život do „žil“ vaší dřevěné podlaze.

Doporučená MO cena 113,90 Kč

Ze dřeva… pro dřevo…

podlahaStará dřevěná komoda po babičce stejně, jako nový dřevěný stůl právě dovezený z dílny ještě vonící novotou, mohou být stejně krásné díky široké řadě přípravků Alex Renovátor nábytku. Antistatické spreje, aerosoly, nebo speciální utěrky udržují tradiční i moderní dřevěný nábytek čistý, obnovují jeho přirozenou barvu a vzhled, pečují o něj a vy se můžete z jeho krásy těšit dlouhá léta.

Dejte život a krásu svým oblíbeným kusům nábytku.

podlaha

Reklama