Balíčky s čokoládovými pralinkami patří mezi nejoblíbenější, a to nejen na Vánoce. Dárky s kvalitní čokoládou rádi dostáváme, ale také je rádi věnujeme svým blízkým, protože tyto dárky nikdy nezklamou. Navíc, čokoládu milují všichni, bez rodílu věku, takže uděláte radost i mužům. Jaké tipy na dárky vám chceme doporučit?

po.jpg

Cherry višně v čokoládě potěší všechny ženy, které mají rády spojení křupavé hořké čokolády, jemného likéru a šťavnatých višní. Harmonická chuť višní a jemného likéru. V krabičce najdete krásně balené bonbony v hořké čokoládě (50 %) s višní v alkoholu.

61922afcdd27dobrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Pralinky Diana Premium ocení ty pravé milovnice sladkostí. V obalu z hořké 70% čokolády se ukrývá jemný lískooříškový krém a celý lískový oříšek. Jakmile se zakousnete do pralinky, její chuť si vás podmaní.

61922b343154dobrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Laguna Veselé Vánoce, skvělé čokoládové bonbony v balení „stříška“
Formované bonbony ve tvaru mořských plodů s lískooříškovou náplní (55 %) v mléčné (30 %) a bílé (15 %) čokoládě potěší vaše chutě a jsou sázkou na jistotu, patří mezi nejoblíbenější produkty Carla. Carla Laguna jsou čokoládové mořské plody, jejichž výroba má ve Dvoře Králové dlouhou tradici. Mají také svou stálou skupinu zákazníků - recepturu jejich oblíbené čokolády připravované pomocí modernizovaných výrobních procesů Carla nyní obohatila o ještě kvalitnější surovinový základ. Vyzkoušejte ryze českou čokoládovou radost.

61922b500f662obrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Sladké mámení, tyto úžasné čokoládové pralinky budou chutnat všem bez rozdílu věku! Nadchne vás sametově jemná chuť mléčné čokolády, pralinky mají jemnou kakaovou náplň.

61922b6bbade5obrazek.png

Více najdete na Carlachocolate.com

Muži také milují čokoládu, vybrali jsme pro vás tipy, které jim určitě budou chutnat!

Chmelová vášeň, to jsou Chmelinky, pralinky, které se hodí jako dárek pro muže.
Vychutnejte si výraznou a lahodnou chmelovou pralinku, která navíc napomáhá i vašemu normálnímu trávení. Pralinky byly vyvinuty ve spolupráci s vědci z VUPP v rámci projektu, který se zabývá mimo jiné inhibiční aktivitou čerstvého chmelového homogenátu proti různým kmenům bakterie Helicobacter pylori, která způsobuje vředovou chorobu žaludku a dvanáctníku.

61922b9681a3eobrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Hořká čokoláda s rozinkami a rumovou příchutí je něco pěkně vzrušujícího! Ochutnejte tuto hořkou čokoládu s rozinkami a rumovou příchutí od společnosti Carla, čeká vás zaručeně pirátský zážitek. Tabulka hořké čokolády s rozinkami a rumovou příchutí potěší každého milovníka kvalitní čokolády.

61922bb85fd0cobrazek.png
Více najdete na Carlachocolate.com

61922bc35794fobrazek.png

Reklama