Jaro je v plném proudu a je čas se poohlídnout po nové obuvi. Co takhle balerínky? Univerzální bota, která se hodí snad k čemukoliv z vašeho šatníku. Kouzelně jednoduchá nazouvací obuv, a proto je krásná!

baleriny1

Balerínky mají prostě něco do sebe. Hodí se k džínám, úzkým kalhotám, těsným kraťasům i elegantní sukni. Sexy vypadají ke krátkým rozevlátým šatům nebo šatům na tělo.

Klidně mějte v záloze hned několik variant, ať je můžete střídat. V botníku se vám neztratí jak střídmá klasika, tak výraznější baleríny s různými ozdobami, třeba v punkovém provedení.

A jaké se letos budou nosit?

Například klasické kulaté baleríny zdobené nýty, decentními kamínky nebo s leopardím vzorem či jinak divoce vzorované. Hitem budou i špičaté baleríny!

baleriny

Pozor na otlaky

Při koupi si baleríny pečlivě vyzkoušejte, ačkoliv se jeví jako nejpohodlnější obuv na světě, pozor. Při sebemenším náznaku tlaku či bolesti je vraťte do regálu, ostrá hrana balerín se vám nesmí zařezávat do nártu ani do paty. V obchodě si je pořádně vyzkoušejte a udělejte víc než jen pár kroků.

A jaké si pro letošní sezonu vybrat? Inspirujte se v naší fotogalerii, kde najdete různé módní balerínky

Reklama