O víkendu se toho dělo opravdu hodně, například v pražském veletržním areálu Letňany se konal již třetí ročník motoristické výstavy s názvem Prague Car Festival. Sice jsem žena, ale auta mě velmi zajímají a baví, proto jsem si tuto akci nemohla nechat ujít.

Již při příchodu k místu dění bylo zdaleka slyšet, že jsem správně. Na parkovišti před halou si majitelé ukazovaly své „vytuněné“ mazlíčky, včetně toho, jak mají laděné výfuky. V hale na návštěvníky čekalo cca 250 netradičních automobilů a opravdu se bylo na co dívat.

ds

hg
Něco pro holčičky :-)

ss

df

fg

Ale nejen nadšenci automobilového průmyslu si přišli na své. I přítomné dámy se mohly těšit třeba na kosmetické stánky, kde pod rukama odbornic se proměnily v krásky jako z předních módních časopisů. Děti zde měly taky své místo na vyblbnutí.

dsf

as

Kromě nádherných automobilů se zde konala i módní přehlídka v podání finalistek Miss léta ze kterých i vzešla finalistka.Titulem Miss Léta 2014 se může chlubit krásná Aneta Falcová, která zaujala nejen svým vzhledem, ale i krásnou postavou. Hned za ní se umístila Monika Čtvrtečková a na třetím místě skončila Dominika Fousová.

sad

A co by to bylo za akci, kdyby se večer nekonala after party. Party Prague Car Festivalu se konala ve vyhlášeném klubu na Vyšehradě Hany Bany. Večerem provázel sympatický moderátor Lukáš Strouhal. Během celého večera se diváci vůbec nenudili, čekalo na ně hned několik módních přehlídek v podání krásných finalistek Miss Léta. Nejprve se slečny ukázaly v nápaditých kouscích značky SMASH! a Rich  & Royal, poté předvedly svá dokonalá těla ve spodním prádle Bruno Banani. Samozřejmě toho bylo k vidění mnohem více, různá hudební vystoupení, železný muž Jakub Balgoroth Kocourek alias titanův bastard odkojen lední medvědicí ( ano, tak si dotyčný říká, to jsem si nevymyslela :-)). Po báječném programu následovala after party pod taktovkou DJ Petra Zvěřiny.

sad

sda

Musím říct, že celý večer jsem si užila a skoro protančila střevíce, opět se budu těšit na příští rok.

Reklama