d

Nemůžete odolat dražším kouskům? Teď už nemusíte na nákupy s prázdným kufrem do Londýna. E-shop www.zoot.cz nabízí novou sekci, v rámci které nabízí prémiovější značky. Nás tedy nadchla kolekce od světově proslulého návrháře Karla Lagerfelda.

ds

Jako jediný obchod v Čechách nabídne ZOOT vlastní značku jednoho z nejuznávanějších a nejvlivnějších návrhářů druhé poloviny 20. století, Karla Lagerfelda. „Nová kolekce Karl Lagerfeld nabídne kromě kabelek a peněženek také šaty, topy a doplňky v podobě přívěsků na klíče, či kožených jmenovek. Je lehce provokativní a nositelná zároveň, “ říká ředitelka nákupu, Kamila Říhová.

sd

A jaká je nová kolekce?

Je okouzlující a elegantní zároveň. Císař Karl do ní totiž vložil svůj perfekcionismus a touhu vyniknout v davu. S těmito kousky dáte všem najevo, kdo tady má styl. Prvky rock´n´rollu doplňuje retro-futuristická silueta samotného tvůrce v podobě robota. Tou se můžete pyšnit na oversized topech či kabelkách. Kolekcí kabelek letos probleskává námořnická modř, a jestli máte chuť se do některé zakousnout, zvolte psaníčko ve tvaru osvěžujícího plátku melounu.

sdsd

ds

Reklama