6151836ed8115clanek.jpg
Foto: Netflix

Seriál Emily v Paříží patřil v roce 2020 k nejsledovanějším sériím na Netflixu (spolu s Bridgertonovými, Tiger Kingem a Dámským gambitem). A tak není divu, že tvůrci neotáleli a začali točit pokračování. Diváci, a zejména tedy divačky, se opět mohou těšit na přehlídku netradičních módních kombinací, které v sobě spojují pařížskou eleganci a noblesu s uvolněnější módou americké mládeže.

Hlavní postava marketingové manažerky Emily se totiž v první sérii přesunula za prací z Chicaga do Paříže, města lásky. Rozešla se se svým dosavadním přítelem a začala se sbližovat s pohledným kuchařem Gabrielem, aby záhy zjistila, že chodí s jednou z jejích pařížských kamarádek. Všichni tedy v napětí očekávají, kam se bude tento vztahový trojúhelník dál vyvíjet. Nebo to bude snad čtyřúhelník?

Na obzoru se totiž podle dostupných informací objeví další pohledný muž ztvárněný britským hercem Lucienem Laviscountem. Ten má hrát sarkastického, ale okouzlujícího cynika, který ve Francii odmítá mluvit francouzsky a ponořit se do tamní kultury. Podle prvních fotografií ze druhé řady povede s Emily rozhovor s romantickým pozadím Eiffelovy věže. Jak daleko jejich dialog zajde ovšem zatím není známo.

V rámci natáčení změnil tým podle traileru i exteriéry. Emily nebude celou dobu jen v Paříži, ale přesune se také do malebného pobřežního městečka Saint-Tropez. Dle prvních záběrů a fotek bude seriál opět inspirující i s ohledem na outfity. Zdá se, že by to mohlo dopadnout lépe než první vlaštovky pokračování Sexu ve městě, kde stárnoucí Carrie připomíná spíše hastroše než módní ikonu.

Premiéra Emily v Paříži 2 bude na Netflixu 22. prosince. Když vás tedy začnou nudit vánoční pohádky, můžete se ponořit do deseti nových dílů.

Zdroje: Instagram Lucien Leon LaviscountInstagram Emily in Paris, Glamour Magazine, Netflix Youtube, CSFD

Reklama