kat von D

Kat Von D Beauty je odvážná značka porušující zažitá pravidla. A tento světový fenomén je konečně v prodeji i v České republice. Značka, která je veganská, má v portfoliu kompletní kolekci líčení pleti, očí i rtů. Produkty získaly své renomé především díky jedinečnému složení, které přináší dlouhotrvající líčení, výrazné barvy a vysoké krycí schopnosti.

kat von D

  • Kat Von D se neúnavně snaží vytvářet inovativní produkty, které pak samé testuje a nosí. Při tvoření čerpá inspiraci ze svých zkušeností make-up artistky, tatérky a designérky.
  • S kolekcí produktů značky Kat Von D můžete v líčení konečně vyzkoušet vše, o čem jste vždy snili. Nechte promluvit své umělecké já.
  • Značka Kat Von D netestuje na zvířatech a je veganská!
  • Kat Von D kolekce bude k dispozici od 27.9. v Palladiu a na www.sephora.cz, později na všech ostatních Sephorách po celé ČR

Kdo je Kat Von D?

kat von d

  • Kat objevila svou vášeň pro malování už jako malá. Zdobila knížky skicami a svůj svět přenášela malůvkami na listy sešitů.
  • V dospívání, když začínala s líčením, se zamilovala do rudé rtěnky a temně černých očních linek. Ve 14 letech pak Kat vytvořila své první tetování. A právě v této chvíli začala její kariéra tatérky. Později založila také velmi úspěšný tetovací salon „High Voltage”, kde se zrodila inspirace k vytvoření jejich dnes už ikonickým očních linek.
  • V roce 2008, proti všem očekáváním, Kat uchvátila svět make-upu uvedením své vlastní značky Kat Von D Beauty. Od uvedení se značka specializuje na dlouhotrvající produkty s vysokým obsahem pigmentů a vynikajícími krycími schopnostmi. Značka rychle nasbírala na sociálních sítích obrovské množství fanoušků a Kat tak ukázala celému světu svůj talent a svou vášeň pro umění. Její cíl je vytvářet produkty, které odpovídají vysokým nárokům. Zároveň se snaží lidem ukázat, jak snadné je prostřednictvím líčení osvobodit uměleckého ducha v každém z nás.
  • Více informací naleznete v obchodech Sephora nebo na www.sephora.cz
Reklama