Květa bydlí v Praze, žije sama se svým synem, kterému je 16 let. Je milovnicí aut, baví ji vše, co zavání adrenalinem. Pracuje v pojišťovně, ale ve svých volných chvílích se věnuje synovi. Jejich společným koníčkem jsou auta, driftování, různé srazy a závody. Spolu se synem a jeho tátou zrovna staví závodní model s karosérií trabanta. Má ráda akční filmy, horrory, při kterých stoupá adrenalin.

Do naší výzvy - hubnutí s KetoDiet - se přihlásila s tím, že chce zhubnout dvacet kilo. Má velkou chuť, je to pro ni výzva. To, že ji sledují naše čtenářky, jí jen utvrzuje vůli vše dodržet a zhubnout. Nejproblematičtějšími partiemi jsou stehna, zadek a břicho.

květa

V čem jí nadváha limituje? Co jí nejvíce vadí?

„Celkově se necítím dobře, nadváha mě omezuje v pohybu a začínají se ozývat klouby.

Podívám se na starší fotky, kde jsem měla cca 68 kg, a to chci zpět. Jsem odhodlaná jít do toho naplno,“ odpovídá bez zaváhání Květa.

Při seznámení s Gábinou z Karviné, druhou „parťačkou“, si padly do oka a slíbily si, že se budou podporovat. „Jak je známo, ve „dvou“ se to táhne lépe, parťačku Gábinu míním podporovat a hecovat, aby vydržela. Sdělujeme si své pocity a výsledky. Škoda že Gabča bydlí tak daleko, podporovaly bychom se ještě více, ale i tak jsme ve spojení,“ říká sympatická a energická Květa.

květa

Další parťačka z kanceláře

Květa navíc vyhecovala ještě svou kolegyni z kanceláře, Radku, která by ráda zhubla osm kilo. Ta si také pořídila produkty KetoDiet a hubnou spolu. Radka má ale jiný režim a plán, nemá tak velkou nadváhu. I tak jsme zvědavé, jak jejich podpora dopadne. Zatím se jeví velmi pozitivně, Květa s Radkou si spolu s Gábinou vytvořily internetovou komunikační skupinu a sdělují si své dojmy, chutě a nechutě, a to, jak to zvládají. Dodávají si odvahu, sílu.

Květa z Prahy

  • 40 let
  • 90 kg
  • 174 cm

Chce zhubnout 20 kg za 3 měsíce.

Partnerem projektu je KetoDiet www.ketodiet.cz

 

Ketodiet

Čtěte také úvodní článek:

Uložit

Reklama