Okno bylo pokryté párou z horké koupele.

– SKŘÍP! SKŘÍP! –  

Dva jednoduché tahy; Linda jimi udělala prstem na sklo srdíčko a vklouzla do připravené vany. Čekání na Patrika si krátila popíjením bílého vína s džusem a foukáním do pěnových obláčků.

Patrik se do koupelny vkradl docela neslyšně a stejně neslyšně chtěl i vplout za Lindou, která si právě vychutnávala jeden doušek sladkotrpkého nektaru se zavřenýma očima.

„Jauva! Moje koleno!“ zaklel a bylo po náladě…

 

Podobnou situaci už asi zažil kde kdo. Hrozně jste si s partnerem chtěli vyzkoušet milování ve vodě, jenže ono ouva – vaše domácí vana neměla jaksi patřičné rozměry…

Filmy a televize člověka stále lákají a dráždí pohledy na páry, vášnivě se objímající na plážích či v luxusních koupelnách s vanou dva na dva metry. Praxe ale ukazuje, že milovat se ve vodě není žádná psina. Opomineme-li fakt, že voda (ať už to zní jakkoli absurdně) je prostě suchá, na milence v ní čeká spousta dalších nástrah.

 

Koupaliště? Pláž?

Plavečky přímo vybízejí k vodním hrátkám, zvláště u mladších párů, které ještě nemají moc toho domácího soukromí. Co se týče milování na veřejných místech, musíme ale říct radikální: Ani náhodou! Sinice v rybníce jsou mrchy a při sexování se stávají nechtěnými společníky, chlorovaná voda v bazénu může způsobit nejednu kožní nepříjemnost a písek na pláži také není zrovna to ono. Navíc při těchto odvážných eskapádách hrozí nebezpečí, že vás někdo uvidí, což může skončit přirozeně různě, ale ani jedna z variant není nijak lákavá: vilné pozorování, poprask a veřejné zostuzení nebo znásilnění post actum… Díky, nechci!

 

Doma je doma

Když se řekne pohodlné, nikým nerušené prostředí, napadne člověka prakticky okamžitě domov. Jenže milovat se ve vaně není dvakrát nejpohodlnější, tedy pokud zrovna nejste milionáři, kteří si mohou dovolit určitý luxus, nebo (neurazte se) trpaslíci. Dnešní výrobci van asi příliš nepočítají s tím, že by běžní lidé mohli v jejich prodejním artiklu provádět něco jiného než očistu těla. A historie ukazuje, že tomu tak nebylo ani dříve. Pravda, na chatě máme sice krásnou a prostornou litinovou vanu, jenže se obávám, že je to spíše výjimka. Naše domácí koupelna, kterou nejde nazvat výstižněji než retro, je kamrlík se sedací vanou a věřte, že kdybyste se snažili sebevíc, k žádnému aktu nedojde.

 

Co tedy dělat?

Chcete-li prožít skutečnou romantiku při milování ve vodě, a Valentýn k tomu víc než vybízí, neváhejte využít služeb některého z vícehvězdičkových hotelů, rozhodně to bude méně nákladné než přestavba bytu. Předem si ale určitě zjistěte, jestli má hotelová koupelna odpovídající parametry, aby se nakonec nekonalo fiasko.

 

Milovali jste se někdy ve vodě? Líbilo se vám to, nebo se stal nějaký trapas? Znáte nějaké místo, které je pro milování ve vodě jako stvořené?

Reklama