Určitě mi dáte za pravdu, že na světě je spousta nespravedlnosti. Hlavně té, která se vztahuje na nás, ženy. Máme toho „na hrbu“ mnohem více než muži a rozhodně si neužíváme nějaké příjemné kratochvíle tak často jako oni.

 

Zatímco muž odchází hrát tenis, žena doma hlídá děti, ve chvíli, kdy manžel zaslouženě odpočívá po náročném pracovním dni, ženuška doma uklízí, vaří… No pravda. Už slyším některé z vás, jak vykřikují zde velmi oblíbené heslo: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ S tím se dá docela i souhlasit, ale troufnu si se svými životní zkušenostmi tvrdit, že zcela do důsledku se jím řídit nemůžeme. Někdy to prostě nejde. Moc ráda bych vše měla tak, jak bych chtěla, ale často musím volit mezi kompromisy a rozhodovat se mezi špatnou a ještě špatnější možností. Ale to jsem nějak odbočila.

 

Zkrátka a dobře. Muži to mají v životě mnohem jednodušší a nikdo mi to nevymluví. A to i v tak příjemné oblasti, jakou je sex. A konečně jsem se dostala k jádru věci. Protože o tom chci právě dneska psát.

 

Že se chlapi rádi koukají po pěkných ženách a jejich vnadách, je všeobecně známo. Že muži – či chlapci – od útlého věku masturbují, je bráno jako zcela přirozená věc. Takový namachrovaný nadsamec, který střídá sexuální partnerky v časových intervalech stejných, v jakých si mění spodní prádlo, je považován za borce, frajera a machra, který to s ženskými zkrátka umí. A k dovršení všeho jsou na každém rohu časopisy plné prasárniček, které jsou určeny… hádejte komu? No jistě – zase chlapům.

 

Jako bychom my ženy měly stále postávat v koutečku, cudně klopit víčka a nejlépe se převtělit do rolí nevinných, bezbranných a hloupoučkých naivek, jen abychom uspokojily mužské neochvějné ego pánů tvorstva.

 

A tak to teda ne! Jsem normální žena. Mám naprosto v pořádku všechny své biologické a fyzické i psychické potřeby. A zrovna tak, jako se muži dívají po ženách a představují si sexuální hrátky všeho druhu, já dělám to samé. Pouze s tím rozdílem, že se nedívám po ženách, ale po chlapech.

 

V tramvaji, v metru, na ulici… Když to na mě přijde, zapomínám na realitu a odebírám se do své fantazijní říše. A tak si cestou z práce třeba užiju nádherný sex na pláži s úžasným pozorným, chápavým, silným a něžným mužem…. V hypermarketu ve frontě k pokladně se zase oddávám divokým představám s lehkým sado maso nádechem… Občas se ráda podívám na nějaký pěkný erotický film… a zcela otevřeně přiznávám, že když – samozřejmě čistě náhodou, nikoli cíleně, to já bych nikdy – zahlédnu pár sekund z nějakého pornofilmu, nemívám z toho záchvaty hnusu a opovržení.

 

No a v létě na pláži… Pastva pro oči! Těch bouliček, které se rýsují a rozjitřují mou mysl až k nepříčetnosti! :o))))  Wow.

 

Občas přemýšlím, jestli jsem normální. Jedu třeba tramvají, v hlavě se mi odvíjí film, ve kterém hraji hlavní roli… právě mě ve svém objetí svírá nějaký naprosto nadpozemský muž… cítím, jeho dech, jeho něžné a naléhavé polibky…. A pak se film najednou zasekne a já se podívám kolem. Vedle mne sedí paní, která se tváří tak neutrálně, že nedokážu odhadnout, jestli myslí na to, zda má tchyni zavraždit dnes nebo až zítra, či na to, co zatraceně uvaří dneska k večeři. Naproti pán s přísným výrazem zase působí dojmem, že se mu hlavou nehoní vůbec nic…. A takhle nějak si ohodnotím všechny cestující. Zastydím se, v duchu se vykárám za svou zvrhlost….. a znovu si pustím ten film. Protože do cílové zastávky je ještě pět stanic a to se to dá stihnout i s orálem, polohou zepředu, zezadu… a také s krásným závěrem. Tím nemyslím fyzické vyvrcholení, to v tramvaji nějak nejde… ale nejkrásnější moment pro mě je vždycky ta chvíle, kdy pokládám hlavu na jeho rameno, on mne obejme a oba jsme tak šťastní, příjemně unavení, zamilovaní a neskonale blažení.

 

„Zálesí.“ Opona padá. Vstávám ze sedačky. Ach jo…. Tak až zase zítra cestou do práce…..

 

Tak. A teď jsem vylezla pěkně s kůží na trh. :o)) A jsem zvědavá, jestli jsem jediným duševním ženským sexuálním zvrhlíkem v pražských dopravních prostředcích. Prosím… že se vám taky... alespoň občas… maximálně dvakrát do roka… honí hlavou podobné krávoviny?

 

 

Reklama