Povídka č. 10: Milování na traktoru

Bylo to první léto, co jsem chodila se svým přítelem. Celá parta jsme odjeli na pár dní do malé vesničky, kde měla jedna naše kamarádka docela slušný barák. Jezdilo nás vždycky tak kolem 15 a všichni nocovali ve velké podkrovní místnosti. Spávalo se tradičně ve spacáku a soukromí tam opravdu moc nebylo.

Byl vlahý letní večer a celá parta seděla u táboráku, opékali jsme buřty, hráli na kytaru a zpívali do pozdních večerních hodin. Se svým miláčkem jsme seděli vedle sebe, drželi se za ruce a on mi potají špital do ouška, jak mě má rád a jak by se se mnou chtěl milovat. Počkali jsme, až odešli všichni spát, a přemýšleli, kde bychom našli „pohodlné“ hnízdečko lásky. 

Opustili jsme místo táboráku a šli se projít po vesnici. Oba jsme to už moc chtěli a každé místo, co jsme objevili, se nám zprvu zdálo jako ideální. Milování za hromadou suchého dříví za barákem, kde jsme nocovali, se mi nezdálo jako nejlepší nápad. Prošli jsme až na konec vesnice, cestou jsme zahlédli pouze telefonní budku. Celí nadšení jsme k ní zamířili a zavřeli se do ní.

Můj miláček mě začal líbat a hladit, bylo to nádherné, ale po několika chvílích jsem měla na zádech modřinu od sluchátka a na desku pod aparátem jsem se taky nevešla. Nezbylo nic jiného než se poohlédnout po lepším místě. Šli jsme dál až na konec vesnice a pokračovali jsme po polní cestě.

Po pár minutách jsme uviděli ohromný statek se stodolou a traktorem plným sena, který stál ve dvoře. Vešli jsme do dvora a zjistili jsme, že stodola je zavřená. Napadlo nás vyzkoušet to na traktoru. Miláček vzal prkno, které leželo vedle traktoru, opřel ho o něj a oba jsme se pomalu vyšplhali nahoru.

Trochu to klouzalo, ale touha byla mnohem větší a nic nemohlo být dostatečnou překážkou… když jsme se vyškrábali nahoru, zjistili jsme, že je traktor plný sena… začali jsme se vášnivě líbat, těla přilepena k sobě, spojeni žhavými polibky jsme ze sebe začali strhávat oblečení a házet je kolem sebe. Když jsme byli už jenom ve spodním prádle, na chvíli jsme se zarazili, povalila jsem miláčka do sena, on mě začal hladit po bříšku a postupoval pořád výš až k podprsence.

Lehce přejel přes košíčky a zajel prstem pod ně a jemně mě hladil. Potom postupoval opět níž až k podbřišku, pomalu sundal kalhotky… ani já jsem nezahálela, hladila jsem jej po hrudi a pomalu sundala slipy a hladila jsem ho dál. Začal prudce dýchat a řekl mi: „Chci Tě!“ Sedla jsem si na něj a rukama jsem se chytila železné tyče, která byla nad mojí hlavou. Přirážel do mě nejdříve jemně, pomalu a potom postupně prudčeji a rychleji až do chvíle, kdy jsme oba zasténali rozkoší společného orgasmu.

Znaveni a omámeni jsme si pak lehli vedle sebe do sena. Náhle jsem si uvědomila, že je můj miláček alergický na seno a že je taky astmatik, ale v tu chvíli nám to bylo oběma jedno. Po pár minutách jsme posbírali kousky oblečení, oblékli se a zamířili k „domovu“.

U dveří nás již vyhlížela kamarádka. Jen se nás zeptala, kde jsme byli tak dlouho, že už chtěla zamykat, ale na odpověď nečekala, protože jí to bylo úplně jasné… ještě druhý den jsem ve sprše nacházela ve vlasech kousky sena…

Jitka

Vyberte nejlepší povídku! Hlasovat můžete ZDE!

Reklama