AlbiVyzkoušeli jste někdy erotickou společenskou hru? Nuda, říkáte si? Opak je pravdou. Věřte, že u Nevinných hrátek se odvážete jako nikdy před tím.

Někteří  lidé mají problém mluvit o svých tajných touhách, stydí se, některým zase přijde milování s partnerem stereotypní a příliš všední. Milostné hrátky ve formě společenské hry Vás však rychle přesvědčí, že se to dá snadno změnit. Díky hře se o partnerovi dozvíte spoustu zajímavých věcí. Jakou má rád polohu, co ho vzrušuje nebo co by chtěl v sexu vyzkoušet. Díky snadno splnitelným, ale hlavně pikantním úkolům se dokážete odvázat a zbavit se zábran a předsudků.

AlbiUž asi tušíte, že způsobů, jak si „hrát“ v posteli, je celá řada. Můžete si nazdobit tělo šlehačkou a ovocem, zahrát si na opraváře, který nakonec neopraví jen televizi, stát se na chvíli herci v pornofilmu či pojmout masáž poněkud netradičně… Ale shodnete se s partnerem vždy na tom, jak milostné chvíle prožít? Vaše přání a touhy bývají často odlišné a nezřídka podléhají momentální náladě a rozpoložení.

Největší výhodou erotické hry je právě to, že vás oba dokáže naladit na stejnou vlnu. Ve hře musíte dodržovat určitá pravidla a tak nelze couvnout jen tak. Pokud přeci jen, tak za cenu ztráty bodů. Herní princip Nevinných hrátek je velmi jednoduchý, ale promyšlený. Jde o systém kartiček s úkoly a odměnami. Za úspěšné plnění zábavných a příjemných úkolů sbírají hráči karty odměn. Erotický náboj úkolů se postupně zvyšuje, čímž Vás hra příjemně naladí a vtáhne nenásilným způsobem do víru vášně. 150 úkolů a 100 erotických odměn Vám zaručí, že se Vám hra hned tak neohraje.

Vítězí ten z hráčů, kterému se jako prvnímu povede dostat do cíle. Poté si dle vlastního přání vybere jednu odměnu, kterou mu partner splní. Dokážete ale dojít až do cíle? To přece nemusí být to nejdůležitější!

Albi

Reklama