Začalo to jako naprosto nevinná narozeninová party. Nejprve seděli a bavili se, potom někoho napadlo pustit hudbu. Všichni se dali do tance. Tančila se všemi, šla z náručí do náručí, ale nejvíc tančila s  NÍM.

Už dlouho se jí líbil a ona jemu a po očku po sobě pokukovali. S pokročilou hodinou začalo tančících párů ubývat, až nakonec zůstali ve ztemnělém pokoji sami. Pomalu kroužili v těsném  obětí. Jeho ruce pomalým až líným pohybem začaly hladit její záda. Pak palcem levé ruky s jemným tlakem přejel po páteři až k hranici kalhot. Mezitím jí druhou rukou hladil ňadro. Líbali se v těsném obětí stále více, vzrušeni pouhou  přítomností druhého.

Jeho rty ji líbaly na ústa, na ucho, jazykem jemně pošimral ušní dírku, pak líbal stále níž a  níž až k výstřihu trička. Šeptem se navzájem ujišťovali o své lásce. Ruce ji hladily a dotýkaly se něžně a láskyplně. Pak vklouzly pod tričko a ten dotyk jeho rukou na těle ji elektrizoval. Začali se navzájem svlékat a jejich ruce se zamotaly a zapletly, proto počkal a tričko jí svlékl pomalu a s rozmyslem. Když měla ruce uvězněné v triku nad hlavou přejel jí volnou rukou přes ňadro až ke knoflíčku u kalhot. Líbal ji na prsa, stále uvězněná v podprsence.

Pak jí pustil ruce a volnou rukou jí pomalu stáhl ramínko podprsenky z ramene a košíček až pod prso. Pohladil ji a palcem začal kroužit kolem bradavky. Druhá ruka zatím hladila její klín a pohrávala si se zipem na kalhotách. Ona jej hladila po hrudi a po zádech. Jemně nehtíčkem kroužila kolem jeho vystouplé bradavky, pak ruku spustila níž a pohladila jeho ztopořený úd, začala pomalu rozepínat jeho kalhoty. Líbali se všude, kam to jen trochu šlo. Jeho a její ruka v tom samém okamžiku zvítězily nad knoflíčky na kalhotách a otevřely zipy. Pomohli si navzájem z kalhot a ona si sundala podprsenku. Hladili a líbali se po celém těle.

Ruce objevovaly dosud skrytá místa a zákoutí, jeho ruka hladila její klín a vnitřní stranu stehna, prst začal klouzat za okraj kalhotek a  jemňounce pohladil její klín. Pevněji se k němu přitiskla a levou nohu si opřela o gauč a tím mu dala prostor k pokračování. Pak její ruka lehkým pohybem sjela po břiše k okraji jeho prádla a palcem odtáhla gumu a ukazováčkem lehounce přejela přes špičku jeho údu. Lehce se zachvěl  a jeho ruce ji vysvlékly z kalhotek. Znovu nadzvedla a opřela nohu. Pohladil ji celou dlaní a prstem zajel hlouběji do teplého a vlhkého klína, začal jí dráždit poštěváček a druhým prstem zajel hlouběji a krouživým pohybem ji přiváděl do stavu lehkého šílenství. Přála si jen jedno, aby už konečně ucítila  jeho klacek ve své kundičce.

Stáhla mu prádlo a uchopila jej do ruky, palcem přejela po pulzujícím údu až ke kořeni a zpět. Prstem hladila napnutou kůži na žaludu. Napětí obou dosáhlo nesnesitelného vrcholu a oba toužili po jednom. Pomalu ji otočil a ona se v předklonu opřela rukama o gauč. Pohladil ji oběma rukama po zadečku a prsty projel přes vlhký a očekávající klín. Pak lehounce a k zbláznění pomalu zasunoval svůj úd. Když byl kousek, k zbláznění malý kousek, od kraje, povytáhl jej a špičkou lehce obkroužil pulzující dírku.

Pak už nevydržel ani on a prudce jej zasunul a začal přirážet, tvrdě a hluboce. Od klína se jí šířily vlny vzrušení do celého těla, aby nakonec vybuchly společným vyvrcholením. Sesunuli se vedle sebe na zem a líbali a hladili svoje nově objevená těla. Jazykem dráždil její bradavky a ruce hladily  a laskaly celý klín. Její ruce jej hladily po zádech a hrudi a líbala jeho ramena.

Pak začal dráždit její poštěváček znovu a její ruka hladila a dráždila jeho úd. Samým vzrušením ani nedýchala a nechala jej, ať si dělá, co chce. Když měla pocit, že napětí dosáhlo vrcholu a víc už nesnese, převalila jej na záda a posadila se na něj. Nadzvedla zadeček a nasunula se na jeho úd, pomalu začala kroužit pánví a lehounce se pohybovala nahoru a dolů. Jeho ruce ji hladily po zádech. Z úst mu uniklo zasténání, dlaně jí přitiskl na prsa a palci stiskl bradavky, současně nadzvedl pánev, aby se dostal hlouběji.

Její pohyby se zrychlily a přirážení nabralo na intenzitě. V okamžiku, kdy už by mělo dojít k vrcholu, ji uchopil za boky a převalil se na ni. Roztáhla nohy a on se do ní opět zasunul a přirážel tvrdě a bezohledně. Nohama jej svírala pevně kolem těla a ruce hladily a svíraly jeho ramena. V okamžiku spalujícího vyvrcholení zaťala nehty do jeho ramen až do krve. Pak dlouho leželi v objetí a líbali se a hladili a šeptali si nesmyslná slůvka lásky, až vyčerpáním usnuli.