Zdravím a přeji krásný den.

Právě jsem si vzpomněla na cestování autem, když jsme si pořídili naši milovanou Besinku. Štěně je jako malé dítě, opravdu nejen s pravidelným krmením a venčením, ale i pří jízdě dopravním prostředkem, v našem případě autem.

Jeli jsme s ní prvně autem na očkování. Nějak mě nenapadlo přesto, že vím o jejich zvracení při cestě autem. Byla malinká a v žádném případě bych ji nenechala jinde než u mne na klíně. A šup, klín jsem měla plný.
Dojeli jsme a ještě že manžel má neustále nějaké čisté hadříky, které mi opravdu přišly vhod. Několik jich bylo použito, ale stejně jsem do ordinace na veterině vcházela s dosti nepříjemnou vůní.

Samozřejmě lékařka se jenom zasmála a poradila, abychom před jízdou nepodávali jídlo.

Něco jsme nutně potřebovali vyřídit a se známými okamžitě vyjet, nebyl čas si uvědomit, že Besinka je po jídle. Až v autě, kdy známá říká, jé, dejte mně ji na klín. V ten moment jsem si uvědomila, že by mohla paní mít nadílku na klíně. Varovala jsem ji, ale ona ne, to nevadí. Asi mi nevěřila a i po opakovaném varování se s Besinkou při jízdě spokojeně mazlila. Samozřejmě měla nadílku v klíně. Opět jsme použili naše hadříky a vyřizování, kvůli kterému jsme jeli, aby dotyčná paní alespoň trochu odér schovala, použila drahou vůni. Dokonce si ani nikdo nevšiml, a že jsem sledovala nosíky, zda někdo nenasává.

Dodnes se tomu smějeme a naše Besinka si na jízdu autem zvykla, auto miluje. V autě je první, skočí k zadnímu oknu a sleduje jízdu. A pokud manžel odjíždí bez ní, je strašně nešťastná, že nejede také.

Zdraví Věrulinka


Děkujeme za pěkný příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

Reklama