Jsou ženy, které tvrdí, že by s cizincem do postele nikdy nešly, jiné to samé rozhlašují o svých krajanech. Zlatý střed si vyzkouší všechno a pak srovnává.

Chytrá Lucie

Lucie patří mezi takové. Je inteligentní a má velký talent na jazyky. Díky svým cizokrajným milencům umí plynně čtyři a ušetřila snad celé statisíce za placení kurzů. „První byl Antonio z Milána. Žila jsem s ním rok a pomáhala mu v jeho rodinné pizzerii. Po večerech jsem ještě chodila na italštinu, kterou mi platil, a díky tomu, že jsem za celý rok nepromluvila česky, můžu dnes dělat tlumočnici,“ vzpomíná chytrá Lucie.

Pak chodila s Němcem, Španělem a Francouzem. Ten prý byl nejlepší. Něha, styl a božský sex. K francouzštině má Lucie dodnes ten nejláskyplnější vztah, dokonce v tomto jazyce studovala poslední ročník filosofické fakulty a psala i celou diplomovou práci. Dostala výbornou a červený diplom. Němčinu zvládla za dva roky tak, že málokdo pozná rozdíl mezi ní a rodilým mluvčím, ale Němce by si prý za manžela nikdy nevzala.

Vtipy o jejich chladné sterilitě totiž nejsou žádná legrace, ale holá skutečnost. Sex je unavený a navíc jsou prý pěkně lakomí. A Španěl? „Ohnivá vášeň, okázalá gesta, ale v jádru hlupáčci,“ definuje své zkušenosti Lucie. Za tu španělštinu to ale prý každopádně stálo. Jediný jazyk, který se Lucie nyní učí poctivou formou kurzů a různých výjezdů, je angličtina. „Angličana za milence jsem totiž nesehnala. Jsou nějací divní, vůbec nemají o ženské zájem,“ tvrdí lingvistka.

Ve výzkumu se taky proto umístili za Němci hned na předposlední příčku. Kvůli čemu? Jsou prý v sexu neskutečně líní!

Nejhorší milovníci na světě
1. Němci (moc smradlaví)
2. Angličani (moc líní)
3. Švédi (moc rychlí)
4. Nizozemci (moc dominantní)
5. Američani (moc drsní)
6. Řeci (moc sladcí)
7. Velšani (moc sobečtí)
8. Skoti (moc hlasití)
9. Turci (moc se potí)
10. Rusové (moc chlupatí)
Nejlepší milovníci pochází naopak ze zemí
1. Španělsko
2. Brazílie
3. Itálie
4. Francie
5. Irsko
6. Jižní Afrika
7. Austrálie
8. Nový Zéland
9. Dánsko
10. Kanada

Máte nějakou zkušenost s cizincem? Jaký byl? Máte nějaký nesplněný sexuální sen?

Reklama