61f93bc711811cl.jpg
Foto: Profimedia

Jeden bez druhého nedají ani ránu. Média už několik měsíců zaplavují fotografie slavného zamilovaného páru, který dal své lásce po letech druhou šanci.

Dvaapadesátiletá herečka pro magazín People řekla, že se cítí naprosto skvěle a nikdy jí nebylo lépe. Má šťastné a zdravé děti – dvojčata Maxe a Emme, staronovou lásku v podobě Bena Afflecka a našla vnitřní klid a mír, po kterém dlouhá léta jen marně toužila.

„Je to krásný milostný příběh, v němž jsme dostali druhou šanci,“ uvedla herečka, která přiznává, že jim to teď klape i díky získaným životním zkušenostem. „Jsme starší, chytřejší, máme víc zkušeností a jsme teď v našich životech na úplně jiných místech než před lety. Máme děti a musíme si mnohé věci mnohem víc uvědomovat. Jsme hodně ochranitelští, protože je to pro nás pro všechny moc krásný čas,“ svěřila se Jennifer Lopez.

Vztah s Benem Affleckem má prý v posvátné úctě a udělá všechno, co je v jejích silách, aby ho ochránila. Svému partnerovi také vysekla poklonu. „Jsem na něj tak hrdá, jsem hrdá na muže, kterým se stal a kterého jsem nejdřív jen zpovzdálí pozorovala,“ řekla.

Rozhovor zpěvačka a herečka poskytla mimo jiné v rámci propagace svého nového filmu Vem si mě, který do českých kin vstoupí 10. února. Hraje v něm slavnou zpěvačku Kat Valdez, která přijde svému partnerovi, jehož si má před zraky fanoušků brát, na nevěru. Náhradníkem se stane rozvedený učitel matematiky v podání Owena Wilsona.

Zdroje: ČSFD, People, Instagram, Youtube

Reklama