Co si máme (nebo raději nemáme) představit? Nad tím se zamyslela čtenářka Milka a dopomohl ji k tomu tematický komentář od DanyD. :)

Zdravím redakci i ženy-in

Pořád jsem nevěděla co napsat, bez čeho si neumím život představit, jako první mě napadla samozřejmě elektřina od které se všechno odvíjí, ale chcete něco hmatatelného..., přemýšlím a přemýšlím a potom jsem si přečetla páteční komentáře. Není to z mé hlavy, ale od čtenářky DanyD a já s ní úplně na sto procent souhlasím !!!!!!!!
Neumím si představit život bez splachovacího záchodu a vlastně bez záchodu jako takového. To je obrovský vynález. Umíte si představit, jako to bylo ve středověku u hradních pánů a poddaných, že by nám dnes všechna ta hovna z Hradu padaly na hlavu?? :)) :))
Vaše Milka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________________

:) Milko, tak to mě opravdu pobavilo. Hezky jste do daly s DanouD do kupy. Splachovací záchod je opravdu vynález vynálezů...
Děkuji a mějte pěkný den, který není k posr.... :))
Saša

Téma dnešního dne 11. 3. 2013:  Technické vymoženosti

  • Bez jaké technické vymoženosti byste už nedokázala žít?
  • A proč?
  • A bez čeho byste naopak žít uměla?
  • Kterou z věcí byste klidně oželela?
    (lednička, pračka, žehlička, televizor, počítač, mobil, automobil atd. atd.)
  • Co pokládáte za největší technický vynález lidstva (hmatatelný)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek od nás obdrží kuriózní dárek: zástěrku pro manžela (ke sporáku), k tomu nádavkem pár věcí na pečení a vaření + dva ručníčky (ty zase do pračky :))

darek..

Reklama