Jaké dobroty blogerky testovaly?

Milka Tender Cow

Měkké pečivo ve tvaru kravičky je ideální na výlet nebo jen tak ke kávě a čaji. Lahodné Milka Tender Cow si můžete koupit v rodinném balení po 5 kusech nebo balené samostatně. Jemné Tender Cow s kousky mléčné čokolády a kakaovou vrstvou se snadno vejdou do kabelky, dětem do batůžku či jen tak do kapsy.

Milka Choco Brownie

Milka Choco Brownie vám nemusíme dlouho představovat. Jemné pečivo s kousky čokolády z alpského mléka, které se rozplyne na jazyku. V jednom balení najdete jednotlivě balených šest kousků brownie. Vychutnejte si je v práci nebo doma s rodinou, naservírujte je jako desert se zmrzlinou nečekané návštěvě.

Jak jim a jejich dětem produkty Milka chutnaly?

Adriana z blogu SOMETHINGSOMETIMES.CZ
5d7f9cca05c12image.png

Upřímně říkám, poslední dobou toho mám nad hlavu. V práci je kolotoč, po práci následuje další práce, spousta věcí se mění a je to pořádný nápor na moji psychiku. Minulou neděli jsem strávila jen tím, že jsem seděla a koukala do korun stromů, abych se trošku vyklidnila. No a pak mě napadlo, že mám přeci doma Milku Choco Brownie, skvělou čokoládovou dobrotu, která je na nervy a na chvilku pro sebe jako dělaná!

Já sice miluju společnost, ale čas od času potřebuju vypnout a sednout si jenom sama se svou kávou a myšlenkama. A ke kávě ideálně něco sladkého. A v tomhle počasí ještě k tomu studeného. Takže to vyhrála Milka Choco Brownie se zmrzlinou...

Celou recenzi najdete na jejím blogu ZDE

Jana z blogu SOLNIČKAVKUCHYNI.CZ
5d7f9aeb92131image.png

Někdy se stane, že máte „den blbec“. Potřebujete vypnout, užít si chvilku pro sebe a jen relaxovat. V tyto chvíle byste jistě nepohrdli ani něčím sladkým na zub. Jenže do kuchyně se Vám nechce a na pečení nemáte ani pomyšlení. Přesně pro tyto případy mám skvělý tip. Mějte doma v zásobě Milka Choco Brownie.

Celou recenzi najdete na jejím blogu ZDE

Elly z blogu BOHYNEKUCHYNE.CZ
5d7f9b3ba6a61image.png

Doby, kdy se vám při vyslovení slova Milka vybavila pouze jemná alpská čokoláda s fialovou krávou na obalu, jsou pryč. Je to už delší doba, co pod značkou Milka, stále však ve fialových obalech, najdete další pochoutky. Čokoláda však zůstává v hlavní roli.

Můžete si tak pochutnat na nejrůznějších sušenkách, oplatkách a jiných dobrotách. Kromě fialového obalu mají společné ještě něco. Jsou neskutečně dobré. S pěknou dávkou alpské čokolády.

Celou její recenzi najdete na ZDE

Vendula z blogu WEVUSH.COM
5d7f9ba09ba24image.png

Tak jsme zase testovali. Používám množné číslo, protože tentokrát šlo o sladké dobroty, kterým neodolal ani Alex. Milka nám ve spolupráci se serverem Žena-in zaslala hned dva jejich relativně nové výrobky. Milka Tender Cows a taky Milka Choco Brownies. Jak nám chutnaly?

Dozvíte se na jejím blogu ZDE

Katy z blogu MAMA-LIVE.CZ
5d7f9c289761fimage.png

Objevili jsme Milku Tender Cow. V krabičce je 5 kousků, které jsou balené každé zvlášť, takže hodíte každému dítěti do batůžku jedno a ideš :-D Na rychlé zahnání hladu nebo jako odměna za krásně odšlapanou prochajdu je to ideální. Jedná se o měkoučké pečivo s kakaovou vrstvou a kousky jemné mléčné čokolády.
5e5d04138938fobrazek.png

Celý článek na jejím blogu ZDE

Čtěte naše další články:

Reklama