Jako první se k dnešnímu tématu poněkud rozhořčeně vyjádřila čtenářka Milka. Přečtěte si, komu by Nobelovu cenu nejraději vzala a komu by ji naopak udělila.

K tématu Nobelova cena se musím vyjádřit v souvislosti s loňským udělením  Nobelovy Ceny míru Evropské unii. Napřed jsem si myslela, že je to nějaká sranda, ale není. Evropská unie a Nobelova cena? Proboha za co? Za ty zákazy, příkazy, diktáty, rozepře, korupci s penězi , stávkami díky snižování životní úrovně, na které má Unie velký podíl,, ? Unie dostala Nobelovu cenu míru, ale já bych všem těm darmožroutům, co tam sedí a vymýšlí kraviny nejradši vyhlásila válku!!!!!

Nejsem zrovna velkou zastánkyní Václava Klause zvlášť po tom co to podělal s tou amnestií, ale naprosto s ním souhlasím že to udělění bylo jak hloupý vtip.

Když už bych měla někomu udělit Nobelovu cenu, tak by to bylo in memoriam Václavu Havlovi, zasloužil by si to za dobrou prezentaci naší země ve světě, která už zase není.

Milka

A panu Wintonovi bych samozřejmě Nobelovu cenu udělila!

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Milko, děkuji za Váš názor, nejste jediná, koho tato nominace i následné udělení nazvedlo ze židle. Ale ty, kteří tam sedí, to nenazvedlo, ti sedí sakra pevně :)
Krásný den a méně rozčilování.
Saša

Téma dnešního dne: Komu byste udělily Nobelovu cenu?

  • Jako první bod můžete rovnou napsat, zda jste také pro udělení Nobelovy ceny míru siru Nicholasu Wintonovi. (ráda vaše hlasy přidám k petici)
  • A pak už pište, pokud byste měly tu moc a šel i vrátit čas, koho byste vy samy navrhly.
    A důvod, proč právě tohoto člověka.
  • Může to být muž i žena, žijící i nežijící, český i zahraniční.
  • A byť se Nobelova cena uděluje „teprve“ od roku 1901, pro zpestření tématu můžete klidně navrhnout i osobnosti, které se narodili před tímto datem, v dávnější historii.
    Představte si, že „vstali z mrtvých“, a dodatečně si pro Nobelovu cenu přišli.

Jsem zvědavá, jak se zhostíte tohoto nelehkého, ale krásného, společenského tématu. Upřímně se těším.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Odměněny budou tentokrát dvě pisatelky.
Jedna obdrží svazek knih: Biografii: František Ferdinand, detektivní příběhy: Krev na kapradí a pro odlehčení: Křížovky

knihy

Druhá pisatelka vyhraje DVD Všichni moji blízcí

dvd

Reklama