Pokud jste navštívili pražský koncert v pražské O2 aréně, kde 24. ledna vystupoval známý kanadský zpěvák Michael Bublé, pak jste jistě nemohli přehlédnout usměvavé hostesky, které před vchodem do areálu rozdávaly úsměvy a nové čokolády Milka Bubbly. Tímto samplingem totiž odstartovala série skvělých akcí s názvem - Milka Bubbly Dny. Čokoládu Milka Bubbly ve speciálním balení dostal jako dárek také sám zpěvák.

Michael Bublé

Fanoušky swingového zpěváka čekalo před vstupem do areálu O2 arény milé překvapení – čokoláda Milka Bubbly s přáním hezkého bublinkového koncertu. Dobrůtku rozdávaly hostesky v originálních kostýmcích ve stylu čokolády Milka Bubbly před prostory O2 arény. A čokoládu dostal opravdu každý, protože hostesku Milka Bubbly si nikdo nemohl splést. Jejich originální kostýmky svou nápaditostí totiž poutaly pozornost všech přicházejících fanoušků už zdálky.

Milka Bubbly a zážitek perfektního koncertu zkrátka patřil k sobě! Pokud jste tuto novinku ještě nestihli ochutnat, rychle to napravte :-). Každého, kdo tuto laskominu ochutná, totiž okamžitě zaplaví vlna nekonečné jemnosti a na tváři se mu objeví úsměv od ucha k uchu.

Michael Bublé

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Díky prvnímu Dni Milka – Bubbly a tomuto sladkému dárku v podobě jemných čokobublinek se na mnoha tvářích vykouzlil úsměv. Jaká byla atmosféra prvního Dne Milka Bubbly?

Podívejte se na naši fotogalerii 9 fotografií z koncertu a přeneste se aspoň na chvíli do atmosféry této skvělé akce! (klikněte na fotku a zobrazí se fotogalerie)

Čokobublinková Milka je k dostání jako 100gramová čokoláda hned ve dvou variantách. Pochutnat si můžete buď na mléčné, nebo mléčné s bílou čokoládou. Pokud máte rádi větší porci, pak je pro vás připravena i jako velká tabulka Milka Bubbly Caramel 250g – bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem.

Na jaké další akce spojené s Milkou Bubbly se můžete těšit? Kdy a kde se budou konat další Milka Bubbly Dny?

Těšte se na tyto akce:

Milka Bubbly Dny na kluzištích – zde potkáte hostesky a budete moc ochutnat skvělou čokoládu Milka Bubbly

  • 15.–16.2. Znojmo
  • 22.–23.2.  Praha, Na Františku
  • 1.–2.3. Brno, Za lužánkami
  • 8–9.3.  Praha, Na Štvanici

Milka Bubbly

Milka Bubbly Dny budou probíhat ceý víkend 17.–23.2.2014 v pražském obchodním centru Arkády Pankrác – toto datum si zapatujte, bude to skvělá akce.

Reklama