Milk Cake neobsahuje lepek ani laktózu, a proto potěší opravdu všechny milovníky chlazených dezertů – včetně těch s bezlepkovou dietou či intolerancí laktózy. Dva plátky piškotu bez pšeničné mouky mezi sebou ukrývají náplň, kterou tvoří z 31 % bezlaktózové mléko. Díky čtyřem kusům v balení se můžete podělit i se svými nejbližšími a užít si společně příjemnou chvilku s nadýchanou svačinkou z ledničky.

6242c9ad7eb4dobrazek.jpg

Svěží mléčný řez si můžete vychutnat třeba jako příjemnou snídani, svačinku ve škole, v práci i na cestách, zkrátka kdykoli potřebujete lahodné povzbuzení. Prozatím je Milk Cake dostupný v online supermarketu Rohlik.cz jako Schär Mléčný řez a postupně se objeví i v dalších řetězcích.

Stačí sledovat Facebook značky Schär a neunikne vám ani žádná z bezlepkových soutěží o skvělé ceny, které pro vás Schär chystá. Soutěžit budete moci nejen s mléčným řezem, ale i s dalšími oblíbenými produkty.

6242c9f94946dobrazek.jpg

Společnost Schär touto novinkou rozšiřuje pestrou nabídku svých přirozeně bezlepkových výrobků, které jsou určeny pro lidi trpící celiakií, alergií na lepek či jinou formou intolerance lepku.

Více informací naleznete na www.schaer.com/cs-cz/p/milk-cake.

Sledujte facebookovou stránku Schär a nenechte si ujít žádnou z mnoha plánovaných kreativních soutěží o skvělé ceny.


6242c96af09a9obrazek.jpg

 

Více inspirace najdete na stránkách www.milkcake.cz