Od roku 2000 se spotřeba oděvů zdvojnásobila. Nové oblečení totiž nikdy nebylo tak dostupné.

Nicméně, zákazníci si dnes oblečení nechávají pouze poloviční dobu, oproti dřívějšku. 20 % z něj se likviduje, protože je poškozené, znečištěné nebo opotřebované*.

Pokud prodloužíme život jen jedné z pěti věcí v evropských šatnících o pouhých 10 %, zachráníme 6,4 miliónů tun oblečení ze skládek.

VYLEPŠENÉ ČIŠTĚNÍ UDRŽUJE OBLEČENÍ JAKO NOVÉ – DOKONCE I PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Špína přitahuje další nečistoty. To je hlavním důvodem opotřebovaného a zničeného oblečení. Naše šaty se časem kvůli směsici viditelných i neviditelných skvrn stávají mdlé a zašedlé. Průměrný člověk denně vyprodukuje 20 g tělesné špíny a 1 litr potu a to vše končí na oblečení.

Když nečistoty neodstraníme správně, vlákna tkaniny na mikroskopické úrovni zůstanou lepkavá a skvrny viditelné. V průběhu času celý mechanismus funguje jako lepidlo, které stále zviditelňuje skvrny. 

K odstranění těchto nečistot hned při prvním praní je zapotřebí účinného pracího prostředku. Proto byly vytvořeny kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi s rychle se rozpouštějící tenkou vrstvou, která uvolňuje čistící aktivní látky od začátku praní i v průběhu celého pracího cyklu, a navíc funguje i při nižších pracích teplotách.

JAK TO FUNGUJE

Ariel Allin1 Ultra-Oxi byly speciálně vytvořeny pro snadné použití a k perfektním výsledkům bez kompromisů.

  • Jedna kapsle splní svou úlohu: Profesionálně vytvořené kapsle** zajistí, že nemusíte používat žádné další prací prostředky, čímž docílíte efektivnějšího praní. Látky se z kapslí uvolňují ve správný čas a díky tomu se vypořádají se všemi nečistotami – těmi viditelným i neviditelnými. Dochází tak k optimalizaci praní a zároveň k dosažení ještě vyšší úrovně mimořádné čistoty.
  • Lehké a snadné skladování: Kompaktní balení Ariel Allin1 Ultra-Oxi je oproti jiným produktům lehké, snadno přenositelné i skladovatelné. To vám usnadní nákup i následnou manipulaci s ním.
  • Jednoduché použití bez odměřování: Díky předem nadávkovanému balení vám odpadnou starosti s rozléváním a dávkováním těžkých prášků a pracích gelů. Věřte tomu – jedna tableta obsahuje přesně takové množství, aby se vaše prádlo dokonale vyčistilo.
  • Lepší pro životní prostředí: Kapsle Allin1 fungují i při praní na nízkou teplotu a ušetří vám tak peníze za účty za energie, aniž by to jakoukoliv ovlivnilo výsledky praní a odstraňování nečistot.

NOVÉ! Kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS, zlepšete praní a uvidíte rozdíl. Díky zdokonalené čistící síle se zabudovanými látkami na předčištění, Ultra-Oxi technologie odstraňuje i ty nejnáročnější skvrny. Jedná se prací princip ‚vše v jednom‘ s čistícím prostředkem, odstraňovačem skvrn, ochranou barev a zabudovaným předčištěním pro úplně novou úroveň boje se skvrnami.
Speciální film umožňuje vícekomorové technologii rozpouštět se v horké i studené vodě, zatímco rychle pracující Smart Suds se zaměřuje na náročné skvrny a funguje jak v parních, tak ve standardních pračkách.

Jak používat kapsle Ariel?

  1. Umístěte kapsli na dno bubnu pračky a poté na ni vložte špinavé prádlo
  2. Přidejte aviváž posilující tkaninu
  3. Nezapomeňte, že nesmíte pračku přetížit!
  4. Nastavte na jakoukoliv teplotu a výkon

*Údaje o ročním zlikvidovaném oblečení jsou převzaty z Programu pro udržitelnost oblečení (SCAP), který je financován EU. Sdružení expertů z britské organizace WRAP, která se dlouhodobě zabývá udržitelností, vypracovala na základě dat scénář, v němž je životnost oblečení prodloužena z 10 % a 20 % a ukazuje tak celkový potenciál úspor v EU. Úspory CO2 a vody jsou založeny na výpočtech WRAP týkajících se likvidace oblečení a průměrné uhlíkové stopě na tunu oblečení.
**Vylepšené složení v porovnání s předchozím složením kapslí Ariel.

Reklama