Svatba na nečistoNěco končí, něco jiného zas začíná. Barbara Kautmanová a Michal Červín z reality show Vem si mě! se rozešli. Už delší čas jim to spolu neklapalo, a to i navzdory tomu, že spolu vychovávají teprve sedmiměsíční Rozárku.

Jsem ráda, že to takhle skončilo,“ ulevila si Barbara. Původně tvrdila, že si se svým partnerem jen „dali pauzu“. Poté odjela s kamarádkou a bez dcery, kterou hlídala její maminka v Novém Jičíně, „přemýšlet o vztahu“ do Itálie. „Už během dlouhé cesty tam jsem se definitivně rozhodla,“ vysvětluje svůj rázný krok Barbara. „U nás by to bylo pořád jak na horské dráze. Hádky a usmiřování. Michal by si přál spíš domácí puťku než emancipovanou partnerku.“

Barbara Kautmanová a Michal Červín se dali dohromady v reality show Vem si mě!. Michal coby movitý podnikatel měl tehdy v „živé“ televizní seznamce na výběr z dvaceti dívek. A i když měla před kamerami proběhnout i svatba, Kautmanová nakonec řekla ne. Tehdy prohlásila, že i když Červína miluje, je na takový krok po čtyřech měsících známosti příliš brzo.

Po soutěži nicméně zůstali spolu a jejich společné soužití posléze korunovalo loni v září narození dcerky Rozárky.

Reklama