„Halo, halo, halo, proč je koček málo a tak štěkám, jako hrom, ať je koček milion“. Volá čtenářka s nickem Kebule. Kočičky jsme tady dnes ještě neměli, takže první várka je na světě.

Krásný den, milé žínky. Jak jsem přišla ke svým kočkám??No normálně, mám tu kamarádky, spousty kamarádek Jednoho dne mi jedna (mrška) kamarádka psala, že jede na výstavu s koťatama do Prahy a protože to bylo kousek od mého bydliště, šla jsem se podívat.

Manžel mi chtěl dát děti s sebou. Né, neblbni, určitě bych přinesla domů kočku. Oni byly táááák krásný, koulely očíčkama a Kometa mi povídá, líbí, a já, no jo, chceš? Nemám peníze! Dám ti ho na splátky!O:))),Neodolala jsem a domů jsem si nesla Torstena lauruse, jak mu říká můj syn, děti byly nadšené, manžel méně......

Toníček se s námi sžil, je to můj miláček. Chodím na přátelé kočičí pracky a tam jsem se seznámila s Ivanou, dala fotky koťat. To byl můj konec, ale zase jsem si říkala, že budu tvrdá, no, nebyla, ona měla táááák krásné oranžové oči, že jsem ukecala manžela. Jmenuje se Adélka, no a měli jsme kočky dvě. Konečně přišlo stěhování do většího bytu. Zase ta zpropadená pracka, Alena613 dala odkaz na Sibiřku, vzala jsem si jí a tak jsme měli kočky tři. To že byla týraná, kost a kůže drápky zarostlé do bříšek, jsem nepoznala, až doma, kdy jsem jí musela, vodu dávat střkačkou, jinak by mi zdechla. Dnes má 4 nádherná koťata a je to ta nejlepší kočiči máma.

No a poslední můj kočičí miláček je Selena, taky nebyla chovaná zrovna v rukavičkách, tak jak by si to zasloužila, když jsem jí přinesla domů, byla plná blech, měla svrab, byla nafouklá, takže když si prdla, zamořila celý byt:o)))))Teď už je v pohodě.

Všichni moji kočičáci jsou moji miláčci a já jsem štastná, že je mám, manžel zas až tak štastný není, ale má mě a to mu prý stačí, kočky, psa a morčata, toleruje kvůli mně.

Takže v 2+1 máme 4 kočky dospělé, 4 koťátka, psa, dvě morčata, 2 děti a manžela. Mám ráda svojí zvěřinu:o)))))))))

Hezký den a zvířatům, ty nej, nej, páníčky

Kebule

Milá Kebule, tak to máte doma pěkný zvěřinec a chlapa se svatozáří. Jak se tam všichni vůbec vejdete?

Co vy na to, milé ženy-in, měly byste pochopení pro tolik zvířat v jednom bytě?

Reklama