„Vždycky jsem si myslela, že jakmile mi bude chlap nevěrný a já na to přijdu, je konec. Vnímala jsem to jako velkou zradu už od dětství, kdy táta zahýbal mámě a často se o tom hádali, když jsem byla ve vedlejším pokoji,“ popisuje Věra svůj někdejší postoj. Ten ovšem prošel proměnou. Když přišla na nevěru vlastnímu muži, zjistila, že s tím může vlastně docela dobře žít a že to jejich vztahu paradoxně prospívá.

rom.jpg
Foto: Shutterstock

„Našla jsem mu sms zprávy od milenky v mobilu. Nejdřív jsem byla úplně na dně a zhrzená. Vyhodila jsem Jirku z domu, ale on se jen tak lehce nevzdal. Chodil za mnou s prosíkem a dárky. Nechala jsem ho nějakou dobu vycukat, sebe vychladnout a pak jsem souhlasila, že si o tom můžeme promluvit. Samozřejmě si sypal popel na hlavu. Strašně se omlouval a všechno kolem. Rozhodla jsem se, že se nechci rozvádět a že se budeme snažit žít jako dřív,“ tvrdí Věra.

Manžel Jiří Věře slíbil, že se s onou ženou rozejde a nejdříve nic nenasvědčovalo tomu, že svůj slib nesplnil. Jenže po nějaké době Věra pojala podezření, že manžel v paralelním vztahu pokračuje. Další rychlá prohlídka Jirkova mobilu ji v tom utvrdila. Vyhazov z domu se ovšem tentokrát nekonal.

„Od té doby, co jsem mu přišla na nevěru, je Jirka jako vyměněný. Je pozorný, má větší chuť na milování, nosí mi dárky, zahrnuje mě pozorností a vymýšlí romantická gesta a výlety. Myslím, že si tak kompenzuje špatné svědomí. Tuhle pozornost si užívám a jestli k tomu, aby se takhle choval, potřebuje milenku, tak jsem asi ochotná to zkousnout. I když otázkou samozřejmě je, jak dlouho mu to vydrží. Nicméně teď jsem se rozhodla neřešit a prostě si užívat jeho pozornosti, i když vím, že si s ní minimálně pořád píše. Uvidíme, co přinese čas, ale rozvod je pro mě až krajní řešení,“ uzavírá Věra.

Čtěte také:

Reklama