Modelka Gábina Dvořáková se poprvé od provalení románku s Vaškem Noidem Bártou objevila na veřejnosti. Prozradila, jak to má s Noidem a také ukázala své obří rty.

Gábina přiznala, že si rty před nedávnem nechala „přifouknout“ kyselinou hyaluronovou. A co prozradila o Noidovi? „Zatím bych nemluvila o vztahu. Viděli jsme se, bylo to fajn, přiznávám, že padla pusa, ale nedramatizovala bych to. Uvidíme,“ prozradila Gábina na slavnostním slavnostním otevření estetické kliniky Natinuel.

d

Tu si otevřela bývalá vítězka reality show Bar Marcela Baldas. V reality show kdysi vyhrála pět miliónů korun. „Myslím, že jsem je dobře investovala. Určitě jsem je nerozfofrovala za nesmysly,“ prozradila Marcela.

j

pet

Kosmetickou párty Natinuel si nenechaly ujít také Sandra Nováková se svým pejskem Bublinou, Lucie Králová, Eva Decastelo, Ivana Jirešová nebo Lucie Koňaříková Salamé, která se ukázala na párty poprvé od porodu syna Sida, kterému jsou nyní tři měsíce.

ctyri

vsichni

kr

Eva Decastelo si hned na začátku párty musela vytrpět hysterický záchvat svého syna. Malý Michálek brečel jak o život a nevypadalo to, že přestane. Když přestal, mohla si už Eva začít vybírat krémy  a to hlavně proti stárnutí. „Bohužel nepatřím mezi holky, které mají bezproblémovou pleť a musím do kosmetiky hodně investovat. Nikdo nemládneme a já se živím „ksichtem“ a jsem vidět. Proto již pravidelně používám antiaging kosmetiku a pořád naivně věřím, že po ní omládnu o deset let a jednou se probudím zase jako dvacítka,“ dodala s úsměvem Eva Decastelo.

e

Tisková zpráva

Reklama