K čemu mít doma vibrátor, říká si spousta lidí. Často slýchám: „My ho nepotřebujeme, my si vystačíme!“ No budiž, když se tomu někdo brání, pak nemá smysl ho přesvědčovat. Nicméně, častější jsou dotazy: „Jaký vibrátor si máme pořídit, který je nejlepší a k čemu slouží právě tenhle?“ A o tom je tenhle článek. Vzhledem k tomu, že jsem duše chápavá a přející, udělala jsem průzkum na trhu a snad vám to pomůže, vybrat si ten správný vibrátor.

 

Dnes se vibrátory nebo dilda (nevibrující náhražky) vyrábějí z mnoha různých materiálů. Plastové, gelové, pěnové, kovové, gumové a poslední novinka je vibrátor z umělé kůže, tzv.klonované kůže. Nesmím zapomenout zmínit vibrátory skleněné. Každý z těchto materiálů má své výhody, ale i nevýhody. Záleží na tom, jak se na to člověk dívá.

 

Skleněné dildo můžete dát na hodinku do lednice a vychlazené sklo vám poskytne opravdovou rozkoš, stejně tak když ho dáte do teplé vody. Problém je snad jedině v tom, že když si s ním budete hrát např. ve sprše a v zápalu vášně vám upadne, může se rozbít. A nemusí se rozbít na milion kousků, stačí uštípnutý kousek a vibrátor je nepoužitelný. Takže se skleněným opatrně. Tím, že jsou z masivního těžkého skla, se dají použít i tak, že ho jednoduše postavíte na zem, lehce přidržujete a odměnou vám je dlouhotrvající „skleněný“ sex.. Skleněná dilda jsou opravdu pastva pro oči a už jen pohled na ně ve vás bude evokovat chtíč. To samé platí o gumových, plastových dildech. Často mají na konci přísavku, která drží na podlaze. Tyhle věcičky jsou vhodné pro ženy, které nemají partnera, nebo se nudí, když je partner na služební cestě. Také jsou vhodné pro ženy, které dosahují orgasmu vaginálně a tolik nepotřebují dráždění poštěváčku.

  

Vibrátory z gelu, kovu, plastu nebo pěnové vibrátory se dají používat velice rozmanitě.  Vezmeme-li v úvahu vibrátory klasické, bez dalších přídavných zařízení, tak takové vibrátory pro začátek úplně stačí. Je to dobrá věc, jak se s vibrátorem naučit zacházet a ani to moc nestojí. Není potřeba hned kupovat drahou pomůcku, když ani nevíte, co to s vámi udělá.

 

V první řadě je dobré si rozmyslet, jak velký vibrátor chceme, jestli chceme, aby fungoval i ve vodě, nebo jestli nám postačí použití normální. Také je dobré si rozmyslet, jestli chceme vibrátor použít i análně nebo ne. Spousta vibrátorů má takový rozměr, že se dá použít na oba způsoby (vaginálně, análně). Pokud chcete vibrátor i k dráždění análku, pak si vybírejte raději užší. Na trhu jsou od 1,5 cm. Ideální velikost je ovšem 2,5 cm, protože do análku není veliký a do pochvy není malý.

 

Vibrátory s různými vylepšeními si nechte na potom. Jak jsem řekla, nejdřív si kupte jednoduchý, ať se s ním sžijete a naučíte se s ním zacházet. Ono se řekne: „Co na tom je?“  Ale představte si, že si koupíte super obří věc za super obří cenu, a nakonec zjistíte, že tohle jste nechtěli. Jakmile se naučíte hrát si s normálním vibrátorem, pak už je jen krůček k experimentům. Vibrátor s druhým vibrujícím výstupkem je zvláště vhodný pro ženy, co potřebují stimulaci poštěváčku k dosažení orgasmu. Použít se dá i k stimulaci análku současně s pochvou.

 

Vibrátory z umělé kůže jsou skutečným unikátem ve světě erotických pomůcek. Na omak je nerozeznatelný od skutečné lidské kůže. Dělají se v různých velikostech a s různými vibračními schopnostmi. Po každém použití je potřeba ho posypat speciálním pudrem, který udržuje klonovanou kůži v kondici. Tyto vibrátory jsou nejvěrnější kopií mužského penisu, ovšem i cena tomu odpovídá. Pod 1 000,-Kč takový vibrátor nenajdete. Nicméně i tak, to stojí za to.

 

Poslední krátká rada: „Nikdy nezapomeňte přikoupit lubrikační gel. Bez toho by se vám mohlo stát, že místo slasti, přijde bolest. A jak vybrat ten správný gel? To je na další článek, který už pro vás připravuji. Přeji mnoho štěstí při výběru a hodně rozkoši při milování.

Autor:

P@vlínka

Článek byl vypracován ve spolupráci s www.amorek.cz 

Reklama