Marcela dostala od milence velmi lákavou nabídku, chce jí platit nájem. Představa je to velmi lákavá, dalo by se říci, že se nedá odmítnout, jenže morálka Marcele radí něco jiného.

Dlouhé roky po ní toužil, ona odmítala. Nyní se Marcela s milencem schází již pár měsíců. Od začátku oba ví, že se vídají jen kvůli sexu. Nepíší si, volají si jen tehdy, když přijde potřeba ukojit své chutě. „Jsem ráda, že to takhle máme nastavené. Neblbne mi zbytečně hlavu a vím, co můžu čekat. Jsem už nějaký čas svobodná, sex zbožňuju a potřebuju ho, než si neustále někoho hledat, je lepší mít stálého milence. On je zadaný, má několik let partnerku, ale mně to nevadí, je to jeho věc,“ vypraví Marcela. „Je moc hodnej, vyhovuje mi v posteli,popovídáme si, když máme čas, jak se říká - značka ideál.

peníze

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Jenže teď přišel s nabídkou, respektive neptal se mě, ale rovnou mi to oznámil.“ Marcelin milenec jí řekl, že bude platit nájem v jejím novém bytě, kam se od září stěhuje. Pro ni to samozřejmě zprvu byla skvělá zpráva, alespoň si nebude muset hledat přivýdělek bokem. Později se jí vše rozleželo v hlavě. Teď se morální váhy pohupují přesně uprostřed. „Představa ušetřených peněz je parádní. Na druhou stranu, když mi tam vždy na konci měsíce nechá obálku s penězi, nebudu si připadat jako lehká děva?“ ptá se Marcela.

Milenec je nesprávný muž na správném místě.
Josef Hora

Zdroj: www.citaty.net

„Neustále nad tím přemýšlím. Bylo mi řečeno, že těch pár tisíc mu chybět nebude a že chce, aby o mě bylo postaráno, alespoň po dobu než splatím svůj dluh. Ten mám ještě na rok a půl. Ptala jsem se na názor kamarádek. Některé byly pro a jiné naopak na mě koukaly jako na blázna, že vůbec přemýšlím nad tím nabídku přijmout. Nevím, jak se k této situaci postavit,“ dodává Marcela.   

Čtěte také:

Reklama