„Kdyby mi někdo vyprávěl, že skončím s Martinem, mým kolegou, v posteli, nevěřila bych mu. Jenže se stalo. A taky mě za to stihl dost drsný trest,“ začíná vyprávět svůj příběh Alena, která do té doby žila ve spokojeném manželství. Za Aleše byla vdaná tři roky a klapalo jim to. Teď je ale všechno jinak.

Pokud vás napadl klasický scénář, tedy že manžel Aleně na nevěru přišel, jste na omylu. Ačkoli ho nepodvedla jen jednou, podařilo se jí krátký románek utajit. Za její trápení může něco úplně jiného. „Problém je v tom, že na Martina nemůžu přestat myslet. Ne, nemiluji ho. Ale od té doby, co jsem s ním poznala, jaký sex může být, nedokážu se už s manželem v posteli vzrušit. Ne že by nevěděl, co a jak. Orgasmus jsem s ním předtím většinou měla. Ale Martin mi doslova otevřel oči. Došlo mi, že netoužím po něžném milování, jaké jsem do té doby znala od svého muže a před ním od bývalého přítele. Toužím po vášnivém a pořádně drsném sexu. Jenže ten mi Aleš dopřát prostě nedokáže. Není takový. I kdyby se o to snažil, vím, že to jen hraje. A to zkrátka nefunguje,“ vysvětluje Alena, která si ale zachovala poslední zbytky rozumu.
5a7c2e8f4c036obrazek.png

„Nechci všechno zahodit jen kvůli sexu, takový blázen zase nejsem. S Martinem to už dávno skončilo. Ale kdybych tvrdila, že štěstím jen kvetu, lhala bych. Milování není všechno, to je pravda. Jenže bez něho je manželství polovičaté. Tedy alespoň pro mě. Manžel zatím nepoznal, že je něco špatně. Jak bych se mu s tímhle taky mohla svěřit? Hraju před ním divadlo. Jenže pak potají brečím do polštáře a do šťastné ženušky mám daleko,“ svěřuje se Alena s tím, že by nejraději vrátila čas a nepoznala to, co teď nemůže mít. „Vždyť jsem do té doby byla naprosto spokojená!“ dodává.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama