Zpívající lékař Ali Amiri stále nemá přítelkyni, proto mu divadelní autoři nového muzikálu Mona Lisa, muzikanti Michal David a Josef Bohouš, spolu s textařem Lou Fanánkem Hagenem vyhlédli skutečně velmi atraktivní milenky. Ivetu Bartošovou, Moniku Absolonovou a Dashu. Tyto tři krásky se totiž budou střídat v roli Mony Lisy. A ztepilý Ali Amiri s uhrančivýma očima tajemnou krásku zcela získá.

Musím přiznat, že zvláště Iveta Bartošová se mi moc líbí. Ale vlastně ji vůbec neznám, potkali jsme se jen párkrát. Je neobyčejně půvabná, mám slabost pro blondýnky," svěřuje se Korzu s typickým mnohoznačným úsměvem Ali Amiri na první zkoušce muzikálu. A nelže. Na Ivetě mohl opravdu oči nechat.

Manžel Ivety, producent Jiří Pomeje, si ale svoji drahou polovičku neustále hlídal. S Jirkou se znám celkem dobře. A můžu vám prozradit, že je velice výbušný a pěkně žárlivý. S tím bych se nechtěl dostat do křížku. Doufám, že mu nedám žádnou příležitost, aby měl k žárlení důvod," věří Ami Amiri.

Ani Monika Absolonová není pro charismatického Aliho neznámá. Setkali se spolu již v muzikálu Angelika. Před několika lety se o jejich vzájemné náklonnosti velmi spekulovalo. A kolegové tehdy při premiéře Angeliky pozorně sledovali jejich milostnou scénu na jevišti a byli dost zvědaví, zda ji Monika Absolonová ustojí. Oba ale dodneška tvrdí, že k sobě chovali a chovají pouze velké sympatie. Třetí kráska Dasha může být v klidu, zjevně není Amiriho typ.
Reklama