Vážená redakce,

dlouho jsem se rozmýšlela, zda mám vůbec svůj problém napsat. Nemohu se s tím nějak vyrovnat, nemám to komu říct, a tak to alespoň napíši vám - třeba se mi uleví, dostanu i nějakou odpověď... Uvidíme.

Asi před dvěma lety jsem se seznámila s jedním mužem (ženatým). Náš vztah se vyvíjel zcela normálně - kamarádsky. Občas jsme se potkali někde u kávy, vína a povídali si. Můj kamarád byl skvělý společník a hlavně dobrý posluchač - takže vydržel i hodiny poslouchat a poslouchat moje problémy. A to mne asi imponovalo. Nakonec se náš vztah trochu posunul a stali se z nás milenci.

Pak už jsme vyhledávali schůzky pouze a jedině za účelem milování. Nebudu rozvádět, co všechno jsem s ním prožila - ale bylo to skvělé.

Nedávno jsem přijela ke kamarádce na návštěvu. Chvilku jsme si povídaly a pak se mi svěřila, že se jí bude ženit syn a bere si dívku, kterou ona přímo nesnáší. Takže z celé svatby měla depku, a tak nějak potřebovala rozptýlit. Zašly jsme spolu několikrát na kávu a pomáhala jsem jí z" depky".

 

Před měsícem sedíme spolu v restauraci a probíráme svatbu, když zazvoní na mobil můj milenec a jen tak mimochodem se zeptá, kde jsem. Nic netušíce odpovím, že s kámoškou na kafi a kde. Netrvalo půl hodiny a onen zmíněný pán se připojil k nám. Povídali jsme tedy společně. Dozvěděl se o svatbě a vůbec o všem za chviličku.

 

Pak jsem musela odjet autobusem z města na vesnici spojem ČSAD.

 

Kámoška s milencem povídali, došli na kávu, ještě byla doprovozena domů a nakonec se sblížili.

Nedávno jsem se dozvěděla, že chodí k ní do bytu a udržují milostný vztah. Nic netušíc mi povídala o jejích zážitcích a mně se podlamovala kolena - nevěděla totiž, že on a já - a v krvi i stoupal adrenalin.

 

Milenec volal, zval mě na schůzku a ani slovem se nezmínil, že si začal i s kámoškou.

Asi po týdnu jsem napsal smsku, že tedy nezvládnu být třetí a další....

 

Rozpoutalo se menší extempore, volání a pod. Nakonec mne milenec dost ošklivě odpálkoval a vlastně mi naznačil, že to všechno dělal kvůli mně, on to vlastně ani nechtěl. Má teď kámošku, já jsem "jí ho přenechala", odešla jsem stranou.

Ať se mají dobře a vydrží jim to. Mne to trochu bolí a i uráží. Nemohu s tím nic dělat a ani nehodlám.

ledňáček

 


 

K tomu není co dodat. Snad jen: pište nám své prosby, přání, stesky, připomínky na:
Reklama