liderinBýt chlap, to v povědomí mužské části populace obyčejně znamená vědět si se vším rady, nepodléhat emocím, nedávat najevo, že ho něco bolí, natož trápí. Ovšem svěřit se kamarádovi nebo - nedejbože - lékaři, že při milostných chvílích čím dál častěji zklamává, to už je podstatně těžší.

První krok z bludného kruhu je uvědomit si, že žádný muž nepodává při každém pohlavním styku stoprocentní výkony! Na určité potíže, ať již menší a přechodné, nebo závažnější a trvalejšího charakteru narazí někdo dřív, jiný později.

Nejčastější noční i denní můrou je porucha erekce. Penis není dostatečně ztopořený, zůstává v plné síle jen krátce, při vší snaze nelze pohlavní styk v rámci dovádivého večera zopakovat. Tzv. mužská erektilní dysfunkce patří k nejběžnějším poruchám sexuálních funkcí. Ovšem pozor, občasné selhání se do této kategorie nepočítá, poruchou je míněna trvalá - minimálně
půlroční - neschopnost muže dosáhnout nebo udržet erekci během soulože.

liderinV souvislosti s podporou erekce se nabízejí volně prodejné tablety s obsahem L-argininu. Tato tělu vlastní aminokyselina optimalizuje krevní oběh, uvolňuje oxid dusnatý, jenž rozšiřuje cévy a významnou měrou prokrvuje penis, což je podmínka jeho ztopoření. L-arginin rovněž tvoří až 95 % spermatu, tudíž se jeho dostatečná hladina v mužském organismu podílí na plodnosti.

Účinnost se násobí díky kombinaci s přírodními výtažky, které zvyšováním propustnosti vlásečnic aktivizují mikrocirkulaci krve; tyto vlastnosti vykazuje kupříkladu extrakt z borovice hvězdovité (Pycnogenol® - Pinus pinaster). Tuto unikátní účinnou kombinaci obsahuje přípravek Liderin®, jež lze zakoupit v lékárně či diskrétně na internetu. Balení je buď po 6 či 18 tabletách.

Více na www.liderin.cz

Reklama