Některé ženy milence pracně tají, Sylva (31) za ním chodí s plným vědomím svého manžela. To on jí ho totiž vybral.

Když si Marka před šesti lety brala, bylo mu pětapadesát let. I když jí každý takový svazek rozmlouval, ona si nedala říct. Byla velmi zamilovaná. A je dodnes. Mají spolu čtyřletou dceru a dokonale si rozumí. Jenže nic není dokonalé, a tak má jejich soužití háček. Zhruba před rokem se u něho objevily potíže s erekcí. Ač jsem se snažila, jak jen to šlo, nedařilo se. Po čase už na to Marek neměl nervy a raději se sexu začal vyhýbat. Nakonec jsem ho sice přesvědčila, ať zajde za lékařem, ale když se od něho vrátil, vůbec to nechtěl rozebírat. Prý to prostě nejde a basta. Dodnes je to pro něho natolik citlivé téma, že se v tomto směru úplně uzavřel a nekomunikuje. A zavrhl i všechny ostatní sexuální praktiky,“ popisuje Sylva své trápení, které mělo ještě dohru.

„Po půl roce, co jsme spolu nespali, přišel s návrhem. Prý dobře ví, že já sex potřebuju, a tak mi prý bude platit gigola. Nejdřív mě přepadl děsný záchvat smíchu, ten ale po chvíli vystřídal vztek. To když mi došlo, že to nebyl vtip. Urazila jsem se, co že si to o mně myslí, ale nebral ne jako odpověď. Prý bude mnohem klidnější, když se vybiju s někým zaplaceným, než abych ho časem začala podvádět. Nedej bože s někým známým,“ svěřuje se Sylva, která se nakonec nechala ke schůzce přesvědčit. Manžel nebral ne jako odpověď.

milenec

Zdroj foto: Shutterstock

„Prvních pár setkání proběhlo ve vší počestnosti. Šla jsem na ně jen proto, abych udělala manželovi radost. Má tak alespoň pocit, že mi dává vše, co potřebuji, i když poněkud zvrácenou cestou. Pak mě ale přemohla touha. Je těžké být bez sexu a vědět, že lepší to doma už nebude. A tak tu hodinu týdně, po kterou mi manžel platí profesionálního společníka, přece jen využívám naplno. Doma se o tom ale nikdy nebavíme. Oba děláme, jako by se to nestalo,“ líčí mladá žena, která však rozhodně nemá v úmyslu z manželství utíkat.

I když se to někomu může zdát divné, já svého muže miluju. Máme spolu krásnou holčičku, a když pominu zmíněné potíže, tak i spokojené manželství. Vždyť ve kterém není nějaký ten kostlivec ve skříni,“ dodává Sylva.

Čtěte také:

Reklama