Čtenářka Milena se nám svěřila se svým životním příběhem, v němž ji potkala těžká volba. Jak zvolila? To si přečtěte v dalším příspěvku.

Milá redakce a ženy-in
V životě je hodně věcí, kterého bych pro svého muže neudělala, ale také udělala. Bohužel věc, kterou jsem udělala pro svého druhého muže bych nejraději vzala zpátky, nejsem na ni vůbec pyšná a už nikdy v životě bych to kvůli němu neudělala!!!!!

Jsem podruhé vdaná. První manžel mi zemřel, zůstala jsem sama s dvanáctiletým klukem. Dlouho jsem nikoho nechtěla a říkala si, že si vystačíme se synem sami, ale jak přicházel do puberty, bylo to čím dál těžší. Chyběla tátova pevná ruka.

Po třech letech od manželovy smrti jsem se seznámila s Pavlem, mým nynějším druhým manželem. Klukovi bylo zrovna 15, ten nejhorší věk. Pavel se nastěhoval k nám do baráku, ze začátku se synem vycházeli ale pak se někde něco zlomilo a syn ho začal ignorovat. Když mu bylo 16 přišel domů opilý a Pavel mu dal facku, syn na něho zařval, že ho nemá co být, že není jeho táta.

Vím, že to bylo Pavlovi tenkrát strašně líto. Bylo to poprvé a naposled, co mu dal facku, jinak se k němu choval vždycky hezky.

Ale se synem to bylo čím dál horší. Pavla začal nenávidět, dělal mu naschvály, dokonce mu i kradl peníze.
Když mu bylo 18, vzal si bez svolení naše auto, teda Pavlovo, co měl když se k nám nastěhoval a naboural ho. Synovi se naštěstí nic nestalo, ale auto bylo dlouho dobu na opravě.

Manželovi už přetekla trpělivost a jednou vyslovil onu šílenou osudovou větu: buď on nebo já. Bála jsem se, že zůstanu na stará kolena sama a zvolila jsem manžela. Syna jsem po dalším z mnoha jeho průšvihů vyhodili z baráku. Bydlí různě po kamarádech, a já od té doby nespím. Kvůli manželovi jsem vyhodila z domu vlastní dítě. Syn mi nebere telefony, vůbec se mnou nekomunikuje. Vlastní máma ho zradila.
Už nikdy bych něco podobného neudělala.
Milena

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Paní Mileno, děkuji za Váš milý a otevřený příběh. Když ono je to těžké. Syn je už dospělý, měl by mít také trochu rozum. Já věřím, že se vrátí, že je to jenom takový klučicí vzdor.
A vy máte přece také právo na svůj život.
Držím Vám palce!
Saša

 

DENNÍ SOUTĚŽ !!!!!!!!!!

SPRÁVNOU ODPOVĚĎ NEODPOVÍDEJTE POD TÍMTO PŘÍSPĚVKEM.
POKUD SI BUDETE JISTÉ, VRAŤTE SE ZPÁTKY DO PRVNÍHO VYHLAŠOVACÍHO PŘÍSPĚVKU A ODPOVĚZTE DO ODPOVĚDNÍHO BOXU!

  • celá fotografie
  • Myslím, že už je to jasné. Takže jméno této atypické skály je ?????

fotoctyri

 

Reklama