Jak vyznívá už z titulku, také čtenářka Milea si musí zvykat na změnu času. Ale jednu výhodu, oproti ostatním, kteří vstávají do práce, přece jen má. Chcete vědět jakou? Tak si přečtěte další tematický příspěvek.

Dobrý den,
posílám článek k tématu Změna letního času na zimní. Děkuji:)

Pěkný den přeji,
jak jsem se tomu vyhýbala - práci při změně času, tak mě letos nemine. Mám 12h směny od 02 do 14h nebo od 14h do 02h. Nedivte se vůbec. Pracuji takhle už třetím rokem a člověk si zvykne na vše. Jediné plus na tom je, že práci vykonávám z domu a mohu pracovat v pyžamu, županu, teplákách, neupravená, nenalíčená atd. :)) Ale teď navíc 1h, která bude předlouhá. Kladu si otázky: Jestli mi ji proplatí? Tak snad ano, budu jenom ráda. Příjde kolega včas, třeba už půlhodiny předem nebo až ve 3h teda ve 2h. Nejspíš budu zase odpočítávat každou minutu, a sledovat hodiny na PC, jak se samy z 3h přesunou na 2h. Pak v klidu mohu jít spát a pospím si asi pěkně dlouho. Jinak s přesunem času jsem měla potíže, člověk byl malátný, ospalý, ale spíše to nedávám za vinu přesunu času, ale počasí venku, je už nevlídno, méně slunečního svitu, brzy tma. Osobně bych neměnila časy a nechala ten původní.

Přeji všem prima víkend a užijte si hodinku navíc:))

Milea

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

________________________

12h směny, to je teda něco. Já jsem si je užila, ještě když jsem pracovala na dráze. Ale doma v župánku a pantoflích, to ještě jde, ne?
Každopádně ty změny zvládejte v zimě i v létě ))
Děkuji, že jste napsala a také přeji prima víkend.
Saša

Téma dnešního dne: Změna letního času na zimní

  • Máte radost, že si ráno přispíte?
  • Nebo vám naopak vadí, že večer bude brzy tma?
  • Který čas máte raději, tento původní anebo ten letní?
  • Zapomněly jste si někdy přetočit hodinky (ať už v zimě nebo v létě) a zaspaly jste třeba do práce? (nebo naopak přišly dřív?)
  • Myslíte, že je správné takto hýbat s časem?
  • Nemělo by se to nechat, jak to bylo od nepaměti?
  • Mají podle vás tyto změny vliv na lidské zdraví?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek, ať už sova nebo skřivan, dostane za svůj příspěvek pěkný dárek.

ziletka

Reklama