Děkuji čtenářce Eklainovce za její dnešní příspěvek. Píše o tom, že má ráda flirtování očním kontaktem a přidává jednu nemilou zkušenost s úchylem. Ale vše nakonec dobře dopadlo. Ne pro úchyla, pro naši čtenářku.

Hezký a pohodový den,
téma flirtování je tady nabízeno přímo s tím,že se vlastně veřejně přiznám....
Říkám si - proč ne? Každou ženu jistě těší zájem mužů. Největší legrace jsou ,,oční“ kontakty ,které se doplní  nevinným úsměvem,pohozením vlasů k objektu svého zájmu a flirt je na světě.Je ve své podstatě nevinný,vy si vlastně dokazujete,že je o vás zájem.Což hřeje na duši a pozvedne ego.A že vás dotyčný za chvíli osloví nebo pozve nezávazně na drink? V tom také nic špatného nevidím. Popovídáte,on pěje ,,oslavné ódy“ na vaši jedinečnost a zkouší občas různé finty.

Jsou mantinely,za které bych nikdy nešla.Takže návrhy typu pozvání za jakýmkoli účelem striktně odmítám.Já se jen bavím a nemíním to měnit.Je to jen hra.

Zmíním jednu příhodu z mého mládí...Tak bylo mi něco přes dvacet,vlasy dlouhé až do půlky stehen,kraťounké šatičky a slabounké punčocháče,lodičky.Seděly jsme s kamarádkou na kávě a naproti seděl hodně pohledný muž.Pozoroval mne celou dobu.Občas jsem s ním navázala oční kontakt,toť vše.

Pak jsem se zvedla a odešla.On odcházel také.Jedu trolejbusem,vidím jeho oči,jak mne sledují.,,Asi máme stejnou cestu“,napadlo mne.Stavím se v lékárně,on také.To už se mi nezdálo.Schvalně jsem poodešla do protější prodejny s dámskou módou a během chvilky se tam objevil.Bez jediného slůvka.Byl jako můj stín.

Už jsem toho měla plné zuby.Zrychlila jsem krok na autobusovou zastávku s tím,že pojedu domů.Rozběhl se za mnou.,,Tady něco nehraje“,to mi bylo jasné.Jak ho setřást?Jeho výraz se mi vůbec nelíbil,jakoby mu v očích létaly  ohnivé plamínky.Nasedla jsem do jiného busu.Byl tam.

Příští zastávku jsem vystoupila.Hlavně,ať jsem mezi lidmi.Snad dá pokoj.Nedal.Přiskočil ke mně,začal mi osahávat nohy a mumlal cosi o tom,ať mu dám své punčocháče.To neměl.,,Ty úchyle,dej mi pokoj nebo tě srovnám do latě“,vylítlo ze mne.Před lidmi jsem hrdina.Přetáhla jsem ho několikrát kabelou,hlava nehlava.

Zmizel stejně rychle,jako se před tím objevil.Srdce mi bilo až v krku.,,Slečno,nechcete pomoct?“ ,nabízel kolemjdoucí mladík.,,Pozdě,“sjela jsem ho pohledem a nasedla na správný bus.....
Takže,milé ženy,pozor na úchyly....flitrování je sice zábava,ale......
 
ekleinovka
Tento text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak reagujete na lichotky, flirtování a svádění od cizích mužů

Posílejte své úvahy, vzpomínky, příběhy na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás ještě dnes pošlu jako odměnu za příspěvek krásnou kytici. A na vaše přání i jako „Od neznámého ctitele!!!“

Tak neváhejte a pište!

Reklama