Asi to znáte. Noční hodiny, pomalu se blížící čas spánku a nás ještě honí mlsná. Něco bychom si daly. Na stole leží sušenky, brambůrky, nebo také chlebíčky či narychlo udělané jednohubky. Přítele Olgy honí mlsná každý večer. Ovšem čím svoje chutě zahání, to je opravdu na pováženou.

Zdravý jako buk, ale…

smell

Přítel sedmadvacetileté Olgy, Honza, se může chlubit tím, že je málokdy nemocný. Je mu něco málo přes třicet a u doktora byl naposled snad v dětství. Neskolí ho žádná rýmička ani chřipka.
Důvod? Kromě toho, že se otužuje a sportuje, tak se také cpe v hojném množství česnekem a cibulí. A to v kterékoliv denní i noční hodině. Jeho rodiče pěstují česnek a cibuli snad už od nepaměti a krom toho, že jezdí na trhy, tak i svého syna s přítelkyní a jejich dvouletou dcerkou vydatně zásobují.

„Není nad pravý, český, doma vypěstovaný česnek, Olinko,“ slýchává Olga od své potenciální tchyně.
Ano, je ráda za tento všelék. V obchodě je drahý, ne vždy kvalitní, a cibule je v domácnosti také potřeba. Obojí při vaření používá, ovšem na Honzu nemá. Ten si cibuli i česnek nandá i jen tak na chleba se sádlem a konzumuje ho doslova po kilech.

Což o to, když si dá tuto zdravou pochoutku během dne, ještě to jde, jenže on se láduje česnekem a cibulí i na noc, před spaním, a asi není potřeba vysvětlovat, jaký odér se pak jejich ložnicí táhne, neboť jak známo, zejména česnek trávíme všemi póry našeho těla.

Miláčku, promiň, nic nebude, smrdíš!

„Honzo, prosím, nemohl by sis aspoň před spaním ten česnek odpustit?“
„Ale vždyť si vyčistím zuby,“ namítne Honza.
„To nestačí.“
Honza se pak chce samozřejmě přivinout, jsou oba mladí, sex by u nich měl fungovat normálně, ale nefunguje.
Nikdo se nemůže Olze divit, že s tímto smraďochem to prostě nejde.

Už tolikrát mu říkala, že až přestane na noc konzumovat česnek a cibuli, pak se zase všechno vrátí do starých kolejí, ale to je jako když hodí hrách na stěnu.
Pár dní, tedy spíš večerů to Honza vydržel, pak ale měli výročí seznámení, a protože mají doma malou holčičku, nikam nešli, a že si udělají hezký večer doma.
Honza se nabídl, že udělá chlebíčky. Udělal, ale dal na ně tak silnou česnekovou pomazánku, že se to nedalo jíst.
A bylo po romantickém večeru... a bylo po náladě i po sexu.

Je možné, že rodiče, pěstitelé česneku a cibule, vypěstovali u Honzy závislost, tak jako ji má třeba někdo na čokoládě.
Rozhodně by se měl Honza nad sebou zamyslet. Olga je mladá žena a dobrovolném v celibátu či sexuálních hrátkách se smraďochem žít nebude.
Buď si najde milence, anebo ještě by mohla zkusit schovat česnek a cibuli do míst, kde je Honza nenajde. Co říkáte. :)

Přečtěte si také:

Reklama