Ahoj Meryl,

mohu tě uklidnit, nejsi jediná, co si připadala při prvním sexu jako trotl. Mým rodičům (respektive matce) se podařilo mi svým přístupem k těmto otázkám zkomplikovat život na dost dlouhou dobu. Ale to, o čem chci psát, je z veselejšího soudku, alespoň mně to dnes připadá hrozně k smíchu.

První sexuální zkušenost jsem učinila v necelých 17 letech, on byl velmi inteligentní, pohledný, vtipný, milý a samozřejmě zkušenější než já. Byla jsem šíleně nervózní, protože jsem k němu jela s tím, že dnes se to stane...
Všechno probíhalo v pohodě, země se tedy netřásla, ale nebylo to nepříjemné. Problém nastal ve chvíli, kdy se mě můj milý s šibalským zábleskem v oku optal, jestli to chci udělat na bříško (otázku antikoncepce jsme nějak neřešili :o)))), navíc to bylo v osmdesátých letech, takže AIDS tak nehrozil). Já se tak vyděsila, že se mi udělalo až špatně od žaludku – ve své nezkušené hlavince jsem si to totiž vysvětlila tak, že mi chce udělat mimčo (asi jakože ZADĚLAT na bříško). Vůbec jsem totiž netušila, že existuje cosi jako přerušovaná soulož, tak jsem něco nesrozumitelně zamumlala, abych nebyla za blbku, a pak jsem se jenom modlila, co bude dál. Nebyla jsem schopná myslet na nic jiného, takže jsem si to moc neužívala, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Sice jsem byla z toho nadělení dost překvapená, ale VELMI se mi ulevilo.

Když jsem si dnes přečetla tvůj článek, tak jsem si na tohle vzpomněla, od srdce jsem se zasmála, a jak nemám ve zvyku reagovat na výzvy redakce, rozhodla jsem se, že tohle napíšu.

Zdravím a přeju příjemný den.

Káče zasílám dáreček od redakce. Zaslouží si ho! Děkuji :o))))

Reklama